Jūs saņemsiet visaptverošu atbalstu kursa laikā un pēc tā:

HR Class

HR Class ir praktiski vingrinājumi, kuros mēs iepazīstinām Jūs ar personāla atlases procesu un palīdzam Jums tam sagatavoties. Jūs iemācīsieties, kā Izveidot pievilcīgu, interesantu CV vakancēm IT nozarē. Mēs arī parādīsim Jums, kā un kur meklēt Jūsu sapņu darbu un kā sagatavoties darba intervijai.

Materiāli par IT nozari

Jūs saņemsiet mūsu Absolvent Success Book, kas ietver būtisku informāciju par IT nozari, personāla atlases procesu utt. Mūsu absolventiem mēs nosūtam jaunumus ar īpašiem materiāliem un padomiem.

IT Interview

Mēs saprotam, cik svarīgi ir pilnībā sagatavoties pirmajai darba intervijai IT nozarē. Ir būtiski pārvaldīt gan tehniskās, gan sociālās prasmes. Mūsu akadēmija nodrošina individuālas sesijas ar treneri. To laikā tiek veikta darba intervijas simulācija, lai padarītu to paredzamāku un samazinātu stresu.

Absolvent Success Manager atbalsts

Absolvent Success Manager ir konsultants, kas sniedz Jums atbalstu visos procesa posmos. Vienkārši sazinieties ar mums, un mēs palīdzēsim Jums uzlabot Jūsu CV, Linkedin profilu utt.!

ATNĀC UZ BEZMAKSAS INFO TIKŠANOS, KUR UZZINĀSI VAIRĀK PAR MŪSU KURSU

Rezervē vietu vienā no mūsu bezmaksas konsultācijām Rīgā. Atnāc un iegūsi noderīgu informāciju un īpašus piedāvājumus :)

SDA absolventi strādā: