Apmāciet nākamos izstrādātājus savā pilsētā un iegūstiet jaunas prasmes un atzinību

SDA mācību kompleksi atrodas visā pasaulē. Mēs vēlamies, lai kļūstat par instruktoru vienā no tiem. Ja esat pieredzējis izstrādātājs ar potenciālu apmācīšanā, tad šis piedāvājums ir tieši jums!

Mūsu mērķis ir palīdzēt mainīt profesionālo dzīvi. Mēs uzskatām, ka ikviens var kļūt par programmētāju noteiktos apstākļos. Vienīgais, kas jums ir nepieciešams, ir patika šķetināt mīklas, loģiskā domāšana un stūrgalvība. :) Pievienojieties mums, lai palīdzētu nākamajiem novatoriem mainīt karjeru.

SDA

Kāpēc mācīt SDA akadēmijā?

Pievienojieties globālam uzņēmumam ar lielisku pieredzējušu izstrādātāju tīklu

Piekļūstiet labākajiem apmācību materiāliem un palīdziet izveidot jaunus materiālus

Dalieties savās speciālajās zināšanās un uzlabojiet līderības un starppersoniskās prasmes

Kā būs jūsu ieguvumi?

Līdzīgi domājošo kopiena

Kļūstiet par daļu no starptautiska instruktoru tīkla. Apmainieties ar zināšanām, pieredzi un atsauksmēm. Esiet pamanāms!

Prasmju uzlabošana

Kā instruktors jūs uzlabosiet savas līderības prasmes, publiskās runas spējas un mācīšanas iemaņas. Mēs jums nodrošināsim nepieciešamos rīkus un regulāri sniegsim atsauksmes.

Plašākas zināšanas

Kļūstiet par plašāka spektra speciālistu, izmantojot mūsu ērti pieejamos tiešsaistes materiālus. Uzlabojiet savas vadības un apmācīšanas prasmes.

Forši darbsemināri

Līdzsvarojiet mūsu oriģinālos darbseminārus pasniedzējiem un noskaidrojiet, kā kļūšana par instruktoru var mainīt jūsu karjeru.

Elastīgs grafiks

Jūs izlemjat, ko un kad mācīt. Nav nepieciešams atteikties no ikdienas darba. Pateicoties mūsu brīvdienu un vakaru režīmiem, varat mācīt sev ērtākajā brīvajā laikā.

Strādājot par pasniedzēju SDA akadēmijā, esmu ļoti uzlabojis sociālās prasmes, piemēram, publisko runu un komandas vadību. Tāpat novērtēju visus sastaptos pozitīvos un pieredzējušos kolēģus. Vienmēr ir labi paplašināt profesionālo tīklu. Es ieteiktu mācīšanu SDA akadēmijā arī citiem pieredzējušiem izstrādātājiem :)

Marek Bobcow

Programmu inženieris, SDA pasniedzējs

Kā mēs noalgojam instruktorus?

Piesakieties mūsu vietnē sociālajos saziņas līdzekļos

Runājiet ar mūsu komandas pārstāvi un pastāstiet par saviem mērķiem un pieredzi

Ar mūsu vadošo speciālistu pārrunājiet tehniskās nianses

Kļūstiet par instruktoru un izvēlieties tēmas, par kurām vēlaties mācīt

Vadiet nodarbību, iedvesmojiet citus un palīdziet viņiem tiekties pēc sapņu karjeras

Kļūstiet par pasniedzēju — piesakieties!

 

Pievienojiet mums, ja jums ir vismaz divu gadu pieredze izstrādātāja darbā un tādas sociālās prasmes kā pozitīva attieksme, labas saziņas prasmes, empātija. Jums jābūt iespējai vadīt nodarbības nedēļas nogalēs un vakaros. Šobrīd meklējam pasniedzējus šādās vietās Riga.