JAVA no nulles

Riga - 07.12.2019

Pievienojaties IT nozarei. Sāciet savu piedzīvojumu ar populārākās programmēšanas valodas apguvi. Praktiskais kurss un mūsu atbalsta programma darba meklēšanā, palīdzēs jums mainīt savu dzīvi tikai dažu mēnešu laikā.

Kāpēc ir vērts izvēlēties kursu JAVA no nulles?

Java ir darba devēju pieprasītākā un programmētāju vidū populārākā programmēšanas valoda.

Draudzīgs iesācējiem

Skaidras, saprotamas komandas un piekļuve esošajiem koda fragmentiem no citiem izstrādātājiem (jūs ietaupāt laiku).

Nr. 1 popularitātes ziņā

Google, Amazon, YouTube, Ebay, Twitter izmanto Java, veidojot programmas datoriem un mobilajām ierīcēm.

Kopiena

Milzīga Java programmētāju kopiena nozīmē, ka viegli var atrast palīdzību un piekļūt pamācībām.

Vai ziniet, ka...?

200+ no visiem SDA organizētajiem kursiem Europā ir Java.

Lieliska vieta, lai sāktu programmēt! Draudzīgi treneri, kas labprāt palīdz arī ārpus nodarbībām. Papildus tam var iepazīties ar daudziem ambicioziem cilvēkiem ar tādiem pašiem mērķiem, kas ļauj pielāgoties jaunajai videi.

Mareks Marćinskis

"Java no Nulles" kursa absolvents

Vai ziniet, ka...?

Junior Java Developer karjeras sākumā saņem bruto algu aptuveni 2000EUR apmērā.

dati no “Ziņojuma par darba algām IT nozarē”, WP, 2018. gada marts

Kursa programma

Jūs iepazīstieties ar:

Sākumā Jūs tiksiet ievadīts programmēšanas pasaulē. Jūs iepazīsieties ar pamatjautājumiem, kuri jāzina programmētājam. Iemācīsities arī, kā pārveidot risinājumu no domas tekstā.

Nākamajā solī Jūs iepazīsieties ar Java — vienu no pasaulē populārākajām programmēšanas valodām. Jūs uzzināsiet, kā tekstu saturošs fails pārvēršas par aplikāciju, kas darbojas. Kopā Izveidosim vienkāršas aplikācijas, kas izmanto būtiskākos Java valodas pamatus.

Algoritms ir precīzi noteikts veids, kā risināt noteiktu problēmu grupu.Piemēram, mēs protam sašķirot kāršu kavu, bet vai mēs spētu soli pa solim aprakstīt, kā mēs to darām, neizlaižot nevienu punktu? Šajā blokā mēs koncentrēsimies uz to, kā precīzi attēlot domu, izmantojot kodu.Nodarbībās mēs mācāmies arī saprast datu pamatstruktūras, kas pastāv mums apkārt programmēšanas pasaulē. Piemēram, mēs visi zinām, kā darbojas rinda veikalā, — nodarbībās mēs pārnesīsim šādu rindu programmēšanas pasaulē.

Tās ir tehnoloģijas, kas tiek izmantotas tīmekļa vietņu veidošanai. Interneta pārlūkprogrammas analizē kodu, kas rakstīts, izmantojot šos instrumentus, un parāda funkcionālas lapas. HTML atbild par tīmekļa vietnes saturu, CSS par tās izskatu, un JavaScript par to, kā tā darbojas.

Jūs iepazīstieties ar:

Ļoti svarīgs programmatūras veidošanas elements ir tās testēšana. Šādā veidā Jūs varat pārliecināties, ka Jūsu uzrakstītais kods darbojas pareizi. TDD ir koda veidošanas veids, kurā vispirms tiek rakstīti testi, pēc tam kods tā, lai testi apstiprinātu tā pareizu darbību.

Kodu var rakstīt visdažādāk, taču ir svarīgi, lai darītu to labi. To, kas nozīmē “labi”, nosaka best practises — labu (labāko) prakšu kopums, kas jāizmanto.

Programmējot, bieži vien mēs sastopamies ar problēmu, ar kuru kāds saskāries jau agrāk. Problēmu risinājumi, kas saistīti ar aplikācijas fragmenta projektēšanu, tiek dēvēti par dizaina paraugiem. Jūs iepazīsieties ar visbiežāk izmantotajiem dizaina paraugiem un uzzināsiet, kādos gadījumos un kā tos izmantot.

Jūs iepazīstieties ar:

Ļoti bieži aplikācijas izmanto datus. Tos var saglabāt failos, taču parasti labāks risinājums ir izmantot datu bāzes. Šāds risinājums ļauj strādāt ar mehānismiem, kas paredzēti datu izveidei, modifikācijai un meklēšanai. SQL bāzes ir bāzes, kas uzglabā datus tabulās.

Cits datu bāžu vieds ir NoSQL bāzes — tās atšķiras ar datu uzglabāšanas veidu. Šādas bāzes uzglabā atsevišķu dokumentu, kas pārstāv atsevišķu realitātes fragmentu.

Ja Jums jau ir gatava datu bāze un aplikācija, abas šīs lietas ir jāapvieno. Šim mērķim tiek izmantoti instrumenti JDBC un Hibernate. Šajā posmā Jūs iemācīsieties veidot aplikāciju, kas spēj nolasīt datus no datu bāzes un saglabāt tos tajā.

Jūs iepazīstieties ar:

Izmantojot interneta pārlūkprogrammu, notiek saziņa ar serveri. Pateicoties šādai saziņai pārlūkprogrammā parādās tīmekļa vietne, kas izvietota kaut kur serverī. Reizēm šī tīmekļa vietne tiek ģenerēta servera pusē — šim mērķim ir paredzēts JSP (un tā rezultāti, kā JSF). No otras puses, tīmekļa vietnes darbības laikā tā bieži sazinās ar serveri. Šādas saziņas apkalpošanu var atvieglot servleti, kuri servera pusē izlemj par akciju, kas jāveic šādā situācijā.

Pastāv daudzi instrumenti, kas palīdz programmētājiem veidot sarežģītas aplikācijas. Viens no tiem ir Spring. Tas ļauj Jums izmantot risinājumus, kuri palīdz saglabāt datus, aizsargāt aplikāciju, veidot interneta aplikācijas utt.

Jūs iepazīstieties ar:

Iedomājieties, ka Jūs veidojat projektu komandā. Ņemiet vērā situāciju, kad vairākas personas vienlaicīgi vēlas rediģēt vienu failu. Rodas problēmas, jo viņām būtu jāvienojas, kurš rediģē pirmais, kurš pēc tam utt. Šāda veida problēmas risina GIT — instruments, kas ļauj strādāt komandā pie viena projekta. Patiesībā GIT ir kaut kas vairāk — tas ļauj skatīt projekta failu izmaiņu vēsturi uz sazarojumus.

Bieži vien tiek izmantoti pakalpojumi, kas balstās uz klients–serveris principu. Klients izmanto to, ko piedāvā serveris. Jūs uzzinieties, kā veidot serverus, kā tos konfigurēt un kā ar tiem sazināties.

Java aplikācijas darbojas dažādās operāciju sistēmas, pateicoties procesam, kura sākumā tiek iedarbināta Java virtuālā mašīna (tā atbild par aplikācijas darbību). Šādā bloka ietvaros Jūs uzzināsiet, kāpēc tas tā notiek un ko piedāvā šāda Java virtuālā mašīna.

Strādājot pie projekta komandā, ir labi pieņemt noteiktu darba metodiku. Programmēšanas projektu gadījumā bieži vien tiek izmantotas metodikas, kas tiek dēvētas par “spējajām” (angļu val. agile). To pamatā ir prasību evolūcija un darbs, kas balstās uz maziem soļiem.

Kad jau apgūsiet iepriekš minētās prasmes, spēsiet izveidot projektu, kur Jūs varēsiet tās izmantot. Kopā ar kursa pasniedzēju un grupu Jūs apspriedīsiet šāda projekta tematiku un pieņēmumus, un pēc tam īstenosiet to. Šis projekts ne tikai ļaus Jums vingrināt prasmes, bet arī tiks iekļauts Jūsu pirmajā portfelī!

Ko tieši Jūs iemācīsieties kursā?

Vai zināt, ka mums ir lielākā pieredze Java mācīšanā Centrālās un Austrumeiropas akadēmiju vidū? Pateicoties tai, mēs esam izstrādājuši atbilstošu nodarbību sekvenci, lai nodrošinātu jūs ar nepieciešamajām zināšanām un prasmēm.

Programmēšanas instrumentu izmantošana

Jūs iepazīsieties ar programmēšanas vidi, kas ir nepieciešama attīstīšanas uzdevumu veikšanai un Jūsu produktivitātes optimizācijai. Tie ir, piemēram, instrumenti interfeisu projektēšanai, koda, pie kura Jūs strādājat, versiju pārvaldībai, datu bāžu izveidošanai, koda sintakses ieteikšanai utt.

Tehnoloģijas, kas nepieciešamas efektīvam programmētāja darbam

Mēs cenšamies kompleksā veidā sagatavot Jūs patstāvīgai programmēšanai un nodrošināt Jums instrumentus, pateicoties kuriem vēl kursa laikā spēsiet izveidot savu pirmo portfolio! :)

Kodēšana JAVA valodā

Jūs spēsiet patstāvīgi uzrakstīt kodu, pārbaudīt tā pareizību, veidot algoritmus un datu bāzes. Jūs iepazīsieties arī ar dizaina paraugiem, kas padarīs Jūsu kodu skaidru un sakārtotu.

Projekta darbs — tāds, kā strādājot uzņēmumā!

Populārākā metodika IT projektu pārvaldībā ir spējā metodika Scrum. Pateicoties tai, Jūs apgūsiet tā saucamos attīstības ietvarus, kurus varēsiet izmantot turpmākajā darbā, īstenojot projektus un attīstīt produktus.

Uzziniet vairāk par mūsu treneriem, Jūsu jaunajiem mentoriem

Mācieties no pieredzējušajiem programmētājiem, testētājiem, programmatūras arhitektiem un projektu vadītājiem

SDA

Aliaksei Ivanouski

Java Developer

SDA

Vladislavs Varslavans

Java Developer, Scala, C/C++

Ja jūs nolemjat apgūt programmēšanu un vēlaties pārbaudīt savas prasmes, jūs esat īstajā vietā.

Veikt kvalifikācijas pārbaudi!


Atbalsts jauna darba meklēšanā

Jūsu mērķis ir mūsu mērķis, tāpēc mēs pievēršam īpašu uzmanību tam, lai šis kurss ļautu Jums atrast jaunu darbu.

Karjeras konsultanta atbalsts

Par Jums rūpēsies karjeras konsultants, kurš dažādos apmācības posmos Sniegs kursu dalībniekiem un absolventiem karjeras atbalstu.

Mēs esam Jums sagatavojuši `darba intervijas jautājumus un pamācības ar jaunākajām tendencēm IT nozares darba tirgū. Visdrīzāk Jūs sperat soli Jums nezināmajā teritorijā, tāpēc mēs vēlamies, lai Jūs paskatītos uz jauno nozari no dažādām perspektīvām. Jūs arī saņemsiet piekļuvi virtuālajai bibliotēkai ar daudzām lietderīgām grāmatām.

Jūs saņemsiet mūsu izvēlētos darba piedāvājumus. Lai paaugstinātu Jūsu iespējas veiksmīgam darba intervijas iznākumam, mēs palīdzēsim Jums sagatavoties tai ar IT Interview! Jūs piedalīsieties individuālajā darba intervijas simulācijā ar mūsu treneri.

HR Class — apmācība ar personāla atlases konsultantiem

HR Class ir konkrēta un praktiska apmācība, kas notiek kursa laikā. Apmācību vada pieredzējuši IT darbinieku atlases speciālisti, kuri pateiks Jums, kam ir vērts pievērst uzmanību kursa laikā, lai to veiksmīgi pabeigtu un atrastu darbu IT nozarē. Tā ir konkrēta lieta! :)

Absolvent Success Manager sniegs Jums palīdzību un padomus par darbu IT nozarē neatkarīgi no tā, kurā posmā Jūs esat. :) Jūsu Linkedin profils vai CV ir jāpārbūvē? Dosiet mums ziņu. Mēs Jūs pārsteigsim. :)

Akadēmijas absolventi strādā:

SDA

Jā, programmēšana ir ikvienam!

Kurss “Java no nulles” ir piemērots arī personām bez iepriekšējās pieredzes programmēšanā.

01

Vecākajam dalībniekam bija 53 gadi, un jaunākajam — 19 gadi.

02

Pat 37% kursa dalībnieku ir daiļā dzimuma pārstāves

03

24% kursa dalībnieku ir bijuši fiziskā darba strādnieki, pirms viņi nonāca mūsu akadēmijā.

04

Vairāk par 80% kursa dalībnieku piedalās tajā, bez problēmām turpinot strādāt līdzšinējā darbā.

Uzziniet, kā ienākt IT nozarē!

Piesakieties dalībai bezmaksas informatīvajai tikšanās reizei un uzziniet vairāk par akadēmiju un pašu kursu.

Elastīgi kursa finansēšanas veidi

Atceraties, ka Jūs varat uzsākt mācības arī tad ja Jums šobrīd nav atbilstošā naudas summa. Mēs piedāvājam dažādas finansēšanas iespējas. Jūs noteikti varēsiet atrasts savām vajadzībām piemērotāko.

Mūsu kurss nedēļas nogales režīmā aizņem 344 mācību stundas.

Kursa sākums

07.12.2019

Pilsēta

Riga

Kopējā cena 1999 EUR

sākot no 315EUR / mēnesī*.

SDA

Daudzas finansēšanas formas

Skaidrā nauda 5%, aizdevums, apmaksa daļās 0% SDA

Es vēlos sākt, kas tālāk?

Aizpildiet pieteikšanās formu kursa lapā. Mēs atbildēsim 48 stundu laikā, lai sniegtu Jums pilnīgu informāciju par kursu, pēc iespējas ātrāk nokārtotu visas formalitātes un rezervētu Jums vietu kursā.

Pirms kursa uzsākšanas, mēs Jums nosūtīsim tiešsaistes materiālus, lai Jūs varētu ar tiem iepazīties pirms Jūsu pirmajām nodarbībām. Tie palīdzēs Jums apgūt programmēšanas pamatus, kas ir nepieciešami kursa sākumā. Ņemiet vērā, ka tas ir obligāti.

Nodarbības ilgst 5–7 mēnešus atkarībā no kursa veida un režīma (vakaros vai nedēļas nogalēs). Tās vada pieredzējuši un strādājoši programmētāji. Nodarbību laikā Jūs apgūsiet programmēšanas noslēpumus un izveidosiet savu pirmo programmēšanas projektu. Mēs veiksim arī dažus testus, lai Jūs varētu saprast savu zināšanu līmeni. Tie nav obligāti un neietekmē sertifikācijas procesu.

Kursa laikā un pēc tā pabeigšanas personāla atlases konsultants palīdzēs Jums atrast darbu. Mēs sagatavosim Jūs darba intervijai, palīdzēsim Jums uzlabot CV, trenēt sociālās prasmes, kā arī sniegsim Jums populārāko uzdevumu sarakstu, ko Jūs varat gaidīt IT tirgū.