JAVA no nulles

tālmācības - 19.06.2021

Pievienojaties IT nozarei. Sāciet savu piedzīvojumu ar populārākās programmēšanas valodas apguvi. Praktiskais kurss un mūsu atbalsta programma darba meklēšanā palīdzēs Jums mainīt savu dzīvi vien dažu mēnešu laikā.

Ko nozīmē mācīties attālināti?

Iepazīstinām ar mūsu patentēto SDA inIT® metodi Mēs apzināmies, ka pieredzējuša programmētāja atbalsts ir būtiskākā mācību procesa sastāvdaļa. Tāpēc veselus 73% no mūsu attālinātās mācību programmas sastāda darbs kopā ar pasniedzēju.

Darbseminārs tiešraidē - nodarbības ar pasniedzēju, kas notiek attālināti

Šīs praktiskās mācības notiek reāllaikā virtuālā klasē, kur tev ir iespēja sazināties gan ar pasniedzēju, gan visu mācību grupu. Nodarbības laikā pasniedzējs soli pa solim izklāstīs jaunās tēmas un atbildēs uz taviem jautājumiem.

Apkopojošs darbseminārs ar pasniedzēju

Vai tev ir vēl kādi jautājumi? Vai tu vēlies iemācīties vairāk? Mācību grafikā ir paredzēti apkopojoši darbsemināri, kurus pārrauga pasniedzējs un kuru laikā varēsi atkārtot iepriekšējo nodarbību laikā apgūto vai iemācīties kaut ko papildus.

Praktiskā nodarbība

Mācības, kas notiek pēc darbsemināra vai kodēšanas tiešraidē un kuru laikā tu pildi mūsu dotus uzdevumus. Nodarbības laikā treneris ir pieejams un var tev palīdzēt.

Individuāla nodarbība

Laiks, kas paredzēts individuālam darbam ar tiešraides darbseminārā dotajiem uzdevumiem. Lai tev būtu viegli mācīties, mēs nodrošināsim brīvu telpu, kurā varēsi sazināties ar pārējiem grupas dalībniekiem.

Kodēšana tiešraidē - koda veidošana kopā

Mācies programmēt attālināti kopā ar pasniedzēju tiešraides nodarbībās! Darba procesā pasniedzējs pārbaudīs kodu, ko būsi izveidojis, un sniegs padomus.

SDA komplekti

Jūs saņemsiet SDA tehniskā direktora izveidotu darbgrāmatu. Tā ietver piemērus, uzdevumus un papildu informāciju, kas palīdz uzlabot izpratni un praktiski pielietot JAVA tehnoloģiju.

Šie ir praktiski darbsemināri, kas tiek pasniegti kā attālinātas grupu nodarbības. Kursa laikā pasniedzējs kopā ar dalībniekiem izskata tematus, kas ietverti mācību programmā.

Mācības notiek grupās līdz 20 dalībniekiem.

Kursa dalībnieki pasniedzēja uzraudzībā programmē reālajā laikā. Tas nodrošina nepārtrauktu darba uzraudzību un iespēju iemācīties rakstīt saprotamu kodu bez kļūdām.

Mācību sesijās ar pasniedzēju dalībnieks sāk apgūt mācību materiālus un pilda mājasdarbus ar iespēju konsultēties ar pasniedzēju dzīvē.

Solo sesijas ir laiks, kurā dalībnieks individuāli (bez pasniedzēja) turpina savu darbu vai uzdevumus vietā, kuru nozīmējis SDA, piemēram, tā sauktajā, Open Room.

Darbsemināra noslēgšana ir sesija, kurā pasniedzējs pārskata galvenos kursā apskatītos tematus. Tas palīdz dalībniekiem turpināt apmācības pēc tam, kad ir nostiprinātas turpmāku tematu apgūšanai nepieciešamās zināšanas.

Papildus Jūs saņemsiet piekļuvi tiešsaistes materiāliem, kas ļaus Jums iegūt teorētiskas zināšanas par programmēšanu noteiktās papildu tēmās.

ļauj apkopot zināšanas, kuras esi ieguvis kursa laikā.

Pabeidzot kursu, Jūs saņemsiet sertifikātu, kura mērķis ir apstiprināt Jūsu dalību kursā [apmeklēti vismaz 60 % nodarbību]. Tas ietver arī informāciju par mūsu akadēmiju kā kursa organizatoru.

SDA sertifikāts apliecina, ka esat piedalījies kursā un ieguvis nepieciešamās kompetences, lai strādātu kā programmētājs. Mūsu sertifikātu plaši atzīst IT uzņēmumi Polijā un Eiropā.

Komplekts “Karjera IT nozarē” ietver visus komplekta “Zināšanas” komponentus.

Šajā kursā jūs uzzināsiet, kad “zaļās slēdzenes” simbols sniedz tikai ilūziju par drošību, kādēļ ir svarīgi būt uzmanīgiem, pieslēdzoties savai internetbankai kafejnīcā, un kāda saistība ar to visu ir dažādu krāsu sapludināšanai.

Jūs apgūsiet principus par dažādu veidu uzbrukumiem interneta lietotnēm, pamatinformāciju par kriptogrāfiju un blokķēdi, kas ir Bitcoin tehnoloģijas pamats, kā arī redzēsiet, kas gaidāms pasaulē, līdz ar kvantu datoru attīstību.

Pateicoties šīm zināšanām, jūs profesionālajā darbībā labāk apzināsieties ar IT nozari saistītos riskus un spēsiet izvairīties no biežāk pieļautajām kļūdām, izstrādājot un testējot aplikācijas.

Jūs regulāri saņemsiet mūsu sagatavotu padomu kopumu. Tie ir saistīti ar darba tirgu un darbībām, ko ir vērts veikt, lai atrastu darbu IT nozarē.

Mūsu karjeras konsultants individuāli strādās ar Jums, kopā ar Jums apskatīs darba sludinājumus un sniegs atbalstu visā darbā pieņemšanas procesā.

Šis kurss sniedz Jums iespēju piedalīties 3,5 stundas ilgos tīmekļsemināros/semināros, ko vada karjeras konsultants. Konsultants Jūs konsultēs visā darbā pieņemšanas procesā, sākot ar Jūsu CV izveidi, beidzot ar Jūsu LinkedIn profila nozīmīguma apspriešanu.

Tu piedalīsies tikšanās ar treneri, lai sagatavotos pirmajai darba intervijai. Pateicoties tam, uzzināsi, kā izskatās darba intervija IT jomā un kā pareizi pasniegt sevi.

Jūs saņemsiet papildu projektu, kas papildinās Jūsu darbu portfolio.

Komplekts “Karjera IT nozarē PRO” ietver visus komplektu “Zināšanas” un “Karjera IT nozarē” komponentus.

IT nozarē pastāv bezgalīga vajadzība paplašināt speciālās zināšanas, tādēļ mēs mūsu studentiem nodrošinām bezmaksas pieeju HELION izdevniecības virtuālajai bibliotēkai. Tā ir mūsu studentiem un absolventiem paredzēta platforma, ar kuras palīdzību tu vari papildināt savas zināšanas un kļūt par arvien labāku speciālistu. Platformā tu atradīsi Helion izdevniecības grāmatas, galvenokārt par programmēšanu, bet ne tikai. Pieeja bibliotēkai ir atvērta apmācību laikā, kā arī vienu gadu pēc absolvēšanas.

Kurss tiek vadīts, izmantojot tālmācības metodes un paņēmienus. Nodarbības 12 cilvēku lielai grupai vada pasniedzējs. Šis apmācību veids ir visefektīvākais, jo ietver divas lietas – komandas darbu un individuālu darbu kopā ar pasniedzēju nodarbību laikā. Dalībnieks attīstīs prasmes, kas var tikt izmantotas IT nozarē. Kursa laikā dalībnieks saņems apmācību materiālus. Apmācību materiāli sastāv no prezentācijas un zināšanu bāzes. Scrum kurss sagatavo darbam agile metodē, kas ir visbiežāk izmantotā metode IT nozarē. Absolvents saņem atsevišķu sertifikātu par kursa pabeigšanu un atsevišķu Programmatūras izstrādes akadēmijas (SDA) sertifikātu par Scrum kursu. Sertifikāts apliecina dalību nodarbībās, norāda apmācību priekšmetu, stundu skaitu un informāciju par apmācību organizētāju. SDA sertifikātu izdod elektroniskā formātā sertificētā DiplomaSafe platformā, un tas ir atsevišķs dokuments no sertifikāta par kursa pabeigšanu, kas apstiprina kursa pabeigšanu SDA noteiktajā līmenī. SDA sertifikāta iegūšanai nepieciešama dalība visā apmācību procesā un gala pārbaudījuma nokārtošana.

Tavs mentors ir persona, kurš ir tavs pasniedzējs no studiju sākuma līdz pat 3 mēnešiem pēc kursa beigām. Sadarbība ar pasniedzēju nosegs trīs galvenās jomas: attīstību, karjeru un panākumus. “Attīstības” sadaļā tavs mentors regulāri ieteiks SDA bibliotēkas vienības, uzmanības vērtas publikācijas un informāciju par nozares pasākumiem, konferencēm, apmācībām un vebināriem. Pēc apmācību beigām, tavs mentors noorganizēs individuālu konsultāciju trīs stundu garumā ar pasniedzēju, kur varēsi diskutēt par tevi interesējošiem IT nozares jautājumiem. Apmācību nobeigumā tu saņemsi sarakstu ar pasniedzējiem, ar kuriem varēsi konsultēties. Tāpat informāciju par viņu pieejamību. Gadījumā, ja dalībnieks neizmanto savas tiesības konsultēties, netiek piemērota nekāda atlīdzība. “Karjeras” sadaļā tavs mentors kopā ar tevi izveidos uzņēmumu sarakstu un to pieejas stratēģiju. Kopā ar tevi viņš pieslīpēs tavu CV, kandidāta un LinkedIn profilu. Tavs mentors sagatavos darba sludinājumus, kas sakrīt ar tavām prasmēm un prasībām. “Karjeras” sadaļā tu saņemsi vismaz 10 piedāvājumus reģionā, kurā tu dzīvo, un tajos, ko būsi norādījis. Tāpat tu saņemsi Progresa karti, ar kuras palīdzību mentors varēs efektīvi monitorēt tavu progresu. “Panākumu” sadaļā tavs mentors strādās ar tevi, lai tev veidotos labas attiecības ar darbinieku atlases speciālistiem LinkedIn vietnē. Viņš tev sniegs noderīgus ieteikumus, ar kuru palīdzību varēsi atrast savu pirmo darbavietu neuzkrītošā veidā. Tavs mentors organizēs darba intervijas simulācijas ar mūsu karjeras konsultantu. Darba meklējumu laikā, trīs mēnešu periodā no apmācību nobeiguma, tavs mentors noorganizēs trīs ar pusi stundu garu, attālinātu, individuālu konsultāciju ar karjeras konsultantu, tādējādi tu varēsi labāk sagatavoties darba intervijai. Gadījumā, ja dalībnieks neizmanto savas tiesības konsultēties ar karjeras konsultantu, netiek piemērota nekāda atlīdzība.

Apmācību laikā tev būs trīs stundu gara tikšanās ar karjeras konsultantu, kurā tu uzzināsi modernu IT komandu darbības specifiku. Tikšanās laikā karjeras konsultants analizēs tavas stiprās un vājās puses, kuras vajadzētu attīstīt. Kopā jūs pārrunāsiet dažādas karjeras izaugsmes iespējas, balstoties uz tavām zināšanām, darba pieredzi, prasmēm un interesēm. Tāpat jūs pārrunāsiet nākamos soļus tava profesionālā mērķa sasniegšanai.

KOMPLEKTI – “JAVA PAMATI”

Pirms izvēlaties piemērotu komplektu, lūdzu, pārskatiet tā saturu!

 • i Darbgrāmata – ievads Java
 • i Tiešsaistes darbseminārs ar pasniedzēju
 • i Kodēšana ar pasniedzēju tiešsaistē
 • i Mācību sesijas ar pasniedzēju
 • i Solo sesijas
 • i Darbsemināra noslēgšana ar pasniedzēju
 • i Papildu video kurss
 • i Eksāmens
 • i Kursa sertifikāts
 • i SDA sertifikāts
 • i Kiberdrošība – drošība IT nozarē
 • i Komplekts “Karjera IT nozarē”
 • i Individuālas sesijas ar karjeras konsultantu
 • i Cilvēkresursu kurss – praktisks seminārs
 • i Intervija IT jomā
 • i Projekts+
 • i Pieeja Programmatūras izstrādes akadēmijas bibliotēkai
 • i SCRUM kurss
 • i Tavs mentors
 • i Treniņš darbam
 • MAKSA
 • KURSA CENA
 • Darbgrāmata – ievads Java i

 • Tiešsaistes darbseminārs ar pasniedzēju i

 • Kodēšana ar pasniedzēju tiešsaistē i

 • Mācību sesijas ar pasniedzēju i

 • Solo sesijas i

 • Darbsemināra noslēgšana ar pasniedzēju i

 • Papildu video kurss i

 • Eksāmens i

 • Kursa sertifikāts i

 • SDA sertifikāts i

 • Kiberdrošība – drošība IT nozarē i

 • Komplekts “Karjera IT nozarē” i

 • Individuālas sesijas ar karjeras konsultantu i

 • Cilvēkresursu kurss – praktisks seminārs i

 • Intervija IT jomā i

 • Projekts+ i

 • Pieeja Programmatūras izstrādes akadēmijas bibliotēkai i

 • SCRUM kurss i

 • Tavs mentors i

 • Treniņš darbam i

 • MAKSA: 4,99 EUR / stundā
 • KURSA CENA:
  1600 EUR
Karjera IT nozarē PRO
 • Darbgrāmata – ievads Java i

 • Tiešsaistes darbseminārs ar pasniedzēju i

 • Kodēšana ar pasniedzēju tiešsaistē i

 • Mācību sesijas ar pasniedzēju i

 • Solo sesijas i

 • Darbsemināra noslēgšana ar pasniedzēju i

 • Papildu video kurss i

 • Eksāmens i

 • Kursa sertifikāts i

 • SDA sertifikāts i

 • Kiberdrošība – drošība IT nozarē i

 • Komplekts “Karjera IT nozarē” i

 • Individuālas sesijas ar karjeras konsultantu i

 • Cilvēkresursu kurss – praktisks seminārs i

 • Intervija IT jomā i

 • Projekts+ i

 • Pieeja Programmatūras izstrādes akadēmijas bibliotēkai i

 • SCRUM kurss i

 • Tavs mentors i

 • Treniņš darbam i

 • MAKSA: 6,99 EUR / stundā
 • KURSA CENA:
  2000 EUR

Piesakies

Aizpildot šo veidlapu jūs piekrītat savu personas datu apstrādei un tam, ka ar jums sazināsimies, lai nodrošinātu jums interesējošo tehnoloģiju kursu (pilns saturs informācijas sniegšanas klauzulā)

Ja vēlaties saņemt informāciju, kas palīdzēs pilnveidot karjeru IT jomā, piemēram, informāciju par citiem kursiem, akcijām, nozares pasākumiem, darba piedāvājumiem, stažēšanos un praksi utt., izmantojot norādītos saziņas veidus, atzīmējiet izvēles rūtiņu tālāk:

* Obligāti aizpildāmie lauki
Vai ziniet, ka...?

Vairāk nekā 200+ no visiem SDA organizētajiem kursiem Europā tiek mācīta Java programmēšanas valoda.

Lieliska vieta, lai sāktu programmēt! Draudzīgi treneri, kas labprāt palīdz arī ārpus nodarbībām. Varat arī iepazīties ar daudziem ambicioziem cilvēkiem ar tādiem pašiem mērķiem, kas ļauj pielāgoties jaunajai videi.

Mareks Marćinskis

Kursa "Java no Nulles" absolvents

Vai ziniet, ka...?

Jaunākais Java izstrādātājs karjeras sākumā saņem bruto algu aptuveni 2000 EUR apmērā.

dati no “Ziņojuma par darba algām IT nozarē”, WP, 2018. gada marts

Kursa programma

Jūs iepazīstieties ar tālāk norādītajiem aspektiem:

Sākumā Jūs tiksiet ievadīts programmēšanas pasaulē. Jūs iepazīsieties ar pamatjautājumiem, kuri jāzina programmētājam. Iemācīsieties arī to, kā risinājumu no idejas pārvērst domas tekstā.

nākamajā solī Jūs iepazīsieties ar Java — vienu no pasaulē populārākajām programmēšanas valodām. Jūs uzzināsiet, kā tekstu saturošs fails pārvēršas par funkcionējošu, lietotni. Kopā izstrādāsim vienkāršas lietotnes, kurās izmantoti būtiskākie Java valodas pamati.

algoritms ir precīzi noteikts veids, kā risināt noteiktu problēmu grupu.Piemēram, mēs protam sašķirot kāršu kavu, bet vai mēs spētu soli pa solim aprakstīt, kā mēs to darām, neizlaižot nevienu punktu? Šajā blokā mēs koncentrēsimies uz to, kā precīzi attēlot domu, izmantojot kodu.Nodarbībās mēs mācāmies arī saprast datu pamatstruktūras, kas pastāv mums apkārt programmēšanas pasaulē. Piemēram, mēs visi zinām, kā darbojas rindas principu veikalā, nodarbībās mēs pārnesīsim šādu rindu uz programmēšanas pasauli.

tās ir tehnoloģijas, kas tiek izmantotas tīmekļa vietņu veidošanai. Interneta pārlūkprogrammas analizē kodu, kas rakstīts, izmantojot šos instrumentus, un parāda funkcionālas lapas. HTML atbild par tīmekļa vietnes saturu, CSS- par tās izskatu, un JavaScript – par tās darbību.

Jūs iepazīstieties ar:

Ļoti svarīgs programmatūras izstrādes elements ir tās testēšana. Šādā veidā Jūs varat pārliecināties, ka Jūsu uzrakstītais kods darbojas pareizi. TDD ir koda izstrādes veids, kurā vispirms tiek rakstīti testi, bet pēc tam kods tā, lai testi apstiprinātu tā pareizu darbību.

Kodu var rakstīt loti dažādos veidos, taču ir svarīgi, to darī labi. To, kas nozīmē “labi”, nosaka best practicses — labā (labākās) prakses principu kopums, kas jāizmanto.

Programmējot mēs, bieži vien sastopamies ar problēmu, ar kuru kāds saskāries jau agrāk. Problēmu risinājumi, kas saistīti ar lietotnes fragmenta projektēšanu, tiek dēvēti par dizaina paraugiem. Jūs iepazīsieties ar visbiežāk izmantotajiem dizaina paraugiem un uzzināsiet, kādos gadījumos un kā tos izmantot.

Jūs iepazīstieties ar:

Lietotnēs loti bieži tiek izmantoti dati. Tos var saglabāt failos, taču parasti labāks risinājums ir izmantot datu bāzes. Šāds risinājums ļauj strādāt ar mehānismiem, kas paredzēti datu izveidei, modifikācijai un meklēšanai. SQL bāzes ir bāzes, kas uzglabā datus tabulās.

Ja Jums jau ir gatava datu bāze un lietotne, tās abas ir jāapvieno. Šim mērķim tiek izmantoti instrumenti JDBC un Hibernate. Šajā posmā Jūs iemācīsieties veidot lietotni, kas spēj nolasīt datus no datu bāzes un saglabāt tajā datus.

Jūs iepazīstieties ar:

Pastāv daudzi instrumenti, kas palīdz programmētājiem veidot sarežģītas lietotnes. Viens no tiem ir Spring. Tas ļauj Jums izmantot risinājumus, kuri palīdz saglabāt datus, aizsargāt lietotni, veidot interneta lietotnes utt.

Jūs iepazīstieties ar:

Iztēlojieties, ka Jūs veidojat projektu komandā. Ņemiet vērā situāciju, kad vairākas personas vienlaicīgi vēlas rediģēt vienu failu. Radīsies problēmas, jo šīm personām būs jāvienojas, kurš rediģē pirmais, kurš pēc tam utt. Šāda veida problēmas risina GIT — instruments, kas ļauj strādāt komandā pie viena projekta. Patiesībā GIT ir kas vairāk — tas ļauj skatīt projekta failu izmaiņu vēsturi un sazarojumus.

Bieži vien tiek izmantoti pakalpojumi, kuru pamatā ir princips klients–serveris. Klients izmanto serverai piedāvātās iespējas. Jūs uzzināsiet, kā veidot serverus, kā tos konfigurēt un kā ar tiem sazināties.

Java lietotnes darbojas dažādās operāciju sistēmās, pateicoties procesam, kura sākumā tiek palaista Java virtuālā mašīna (tā atbild par lietotnes darbību). Šāda bloka ietvaros Jūs uzzināsiet, kāpēc tas tā notiek un ko piedāvā šāda Java virtuālā mašīna.

Strādājot pie projekta komandā, ir ieteicams pieņemt noteiktu darba metodiku. Programmēšanas projektu gadījumā bieži vien tiek izmantotas tā dēvētās “spējās” (agile) metodikas. To pamatā ir prasību evolūcija un darbs, kas balstās uz maziem soļiem.

Kad izmantojat tīmekļa pārlūkprogrammu, tā sazinās ar serveri, kas norāda, kādi dati ir jāparāda. Ar Angular palīdzību (kopā ar HTML, CSS un TypeScript) ir iespējams izveidot spēcīgas, modernas vienas lapas tīmekļa lietojumprogrammas, kurās šie dati tiek parādīti lietotājam.

Kad būsiet jau apguvi iepriekš-minētās prasmes, spēsiet izveidot projektu, kurā Jūs varēsiet tās izmantot. Kopā ar kursa pasniedzēju un grupu Jūs apspriedīsiet projekta tematiku un pieņēmumus, un pēc tam īstenosiet to. Šis projekts ne tikai ļaus Jums vingrināt prasmes, bet arī tiks iekļauts Jūsu pirmajā portfolio!

Ko tieši Jūs iemācīsieties kursā?

Vai zināt, ka mums ir lielākā pieredze Java apmācību vadīšanā Centrālās Eiropas un Austrumeiropas akadēmiju starpā? Pateicoties tai, mēs esam izstrādājuši atbilstošu nodarbību programmu, lai nodrošinātu Jums nepieciešamās zināša un prasmes.

Programmēšanas instrumentu izmantošana

Jūs iepazīsieties ar programmēšanas vidi, kas ir nepieciešama izstrādes uzdevumu veikšanai un Jūsu produktivitātes optimizācijai. Tā ietver, piemēram, instrumentus saskarņu projektēšanai, koda, pie kura Jūs strādājat, versiju pārvaldībai, datubāzu izveidošanai, koda sintakses ieteikšanai utt.

Tehnoloģijas, kas nepieciešamas efektīvam programmētāja darbam

Mēs cenšamies kompleksā veidā sagatavot Jūs patstāvīgai programmēšanai un nodrošināt Jums instrumentus, ar kuru palīdzību vēl kursa laikā spēsiet izveidot savu pirmo portfolio! :)

Kodēšana JAVA valodā

Jūs spēsiet patstāvīgi uzrakstīt kodu, pārbaudīt tā pareizību, veidot algoritmus un datubāzes. Jūs iepazīsieties arī ar dizaina paraugiem, kas padarīs Jūsu kodu skaidru un sakārtotu.

Projekta darbs – tāds, kā strādājot uzņēmumā!

Populārākā metodika IT projektu pārvaldībā ir spējā metodika Scrum. Pateicoties tai, Jūs apgūsiet tā dēvētos izstrādes satvarus, kurus varēsiet izmantot turpmākajā darbā, īstenojot projektus un izstrādājot produktus.

Iepazīsties ar mūsu pasniedzējiem

Mācies no pieredzējušiem IT speciālistiem

SDA

Aliaksei Ivanouski

Java Developer

SDA

Vladislavs Varslavans

Java Developer, Scala, C/C++

Ja Jūs esat izlēmis apgūt programmēšanu un vēlaties pārbaudīt savas prasmes, Jūs esat nonācis īstajā vietā.

Veikt kvalifikācijas pārbaudi!


Atbalsts jauna darba meklēšanā

Jūsu mērķis ir arī mūsu mērķis, tāpēc mēs pievēršam īpašu uzmanību tam, lai šis kurss ļautu Jums atrast jaunu darbu.

Karjeras konsultanta atbalsts

Par Jums rūpēsies karjeras konsultants, kurš dažādos apmācības posmos sniegs kursu dalībniekiem un absolventiem karjeras atbalstu.

Mēs esam Jums sagatavojuši darba intervijas jautājumus un pamācības par jaunākajām tendencēm IT nozares darba tirgū. Jūs, visticamāk, sperat soli Jums nezināmā teritorijā, tāpēc mēs vēlamies, lai Jūs palūkotos uz jauno nozari no dažādiem skatpunktiem. Jūs arī saņemsiet piekļuvi virtuālajai bibliotēkai ar daudzām lietderīgām grāmatām.

HR Class – apmācība ar personāla atlases konsultantiem

HR Class ir konkrētas un praktiskas apmācības, kas norisinās kursa laikā. Apmācības vada pieredzējuši IT darbinieku atlases speciālisti, kuri Jums pateiks, kam ir vērts pievērst uzmanību kursa laikā, lai to veiksmīgi pabeigtu un atrastu darbu IT nozarē. Tā ir konkrēta lieta! :)

Absolvent Success Manager sniegs Jums palīdzību un padomus par darbu IT nozarē neatkarīgi no tā, kurā posmā Jūs esat. :) Jūsu LinkedIn profils vai CV ir jāpārveido? Sazinieties ar mums. Mēs Jūs pārsteigsim. :)

Akadēmijas absolventi strādā:

SDA

Jā, programmēšana ir piemērota ikvienam!

Kurss “Java no nulles” ir piemērots arī personām bez iepriekšējās pieredzes programmēšanā.

01

Vecākajam dalībniekam bija 53 gadi, bet jaunākajam — 19 gadi.

02

37 % kursa dalībnieku ir daiļā dzimuma pārstāves

03

24 % kursa dalībnieku pirms iestāšanās mūsu akadēmijā ir bijuši fiziska darba darītāji.

04

Vairāk nekā 80 % kursa dalībnieku piedalās kursā, bez problēmām turpinot strādāt līdzšinējā darbā.

Uzziniet, kā ienākt IT nozarē!

Piesakieties dalībai bezmaksas informatīvajai tikšanās reizei un uzziniet vairāk par akadēmiju un pašu kursu.

Elastīgi kursa finansēšanas veidi

Atcerieties, ka Jūs varat uzsākt mācības arī tad, ja Jums šobrīd nav atbilstošās naudas summas. Mēs piedāvājam dažādas finansēšanas iespējas. Jūs noteikti atradīsiet savām vajadzībām piemērotāko iespēju.

Mūsu kurss nedēļas nogales režīmā aizņem 327 mācību stundas.

Kursa sākuma datums:

19.06.2021

Pilsēta

tālmācības

Kopējā cena 1600 EUR

Kopējā cena: / mēnesī*.

SDA

Elastīgas norēķinu iespējas

Mūsu nākamajiem kursu dalībniekiem mēs piedāvājam īpašu shēmu maksājumiem pa daļām. Uzziniet vairāk par elastīgām norēķinu iespējām šeit

Es vēlos sākt, kas man jādara?

Aizpildiet pieteikšanās formu kursa lapā. Mēs atbildēsim 48 stundu laikā, lai sniegtu Jums pilnīgu informāciju par kursu, pēc iespējas ātrāk nokārtotu visas formalitātes un rezervētu Jums vietu kursā.

Pirms kursa sākšanas mēs Jums nosūtīsim tiešsaistes materiālus, lai Jūs varētu ar tiem iepazīties pirms Jūsu pirmajām nodarbībām. Tie palīdzēs Jums apgūt programmēšanas pamatus, kas ir nepieciešami kursa sākumā. Ņemiet vērā, ka tas ir obligāti.

Nodarbības ilgst 7–9 mēnešus atkarībā no kursa veida un režīma (vakaros vai nedēļas nogalēs). Tās vada pieredzējuši un strādājoši programmētāji. Nodarbību laikā Jūs apgūsiet programmēšanas noslēpumus un izveidosiet savu pirmo programmēšanas projektu. Mēs veiksim arī dažus testus, lai Jūs varētu uzzināt savu zināšanu līmeni. Tie nav obligāti un neietekmē sertifikācijas procesu.

Kursa laikā un pēc tā pabeigšanas personāla atlases konsultants palīdzēs Jums atrast darbu. Mēs sagatavosim Jūs darba intervijai, palīdzēsim Jums uzlabot CV, trenēt sociālās prasmes, kā arī sniegsim Jums populārāko uzdevumu sarakstu, ko Jūs varat gaidīt IT tirgū.