PHP no nulles

Riga - 21.03.2020

Pievienojaties IT nozarei. Sāciet savu piedzīvojumu ar populārākās programmēšanas valodas apguvi. Praktiskais kurss un mūsu atbalsta programma darba meklēšanā palīdzēs Jums mainīt savu dzīvi vien dažu mēnešu laikā.

Kāpēc ir vērts izvēlēties PHP kursu?

PHP ir viena no visvieglāk apgūstamajām servera puses programmēšanas valodām. Zems sākotnēji nepieciešamo zināšanu līmenis un viegls turpmākais mācību process nozīmē, ka varēsiet ātri iegūt zināšanas, kas nepieciešamas lietojumprogrammu loģikas izveidei. Mūsdienās, kad tīmekļa lietojumprogrammas kļūst populārākas par ierīcēs instalētajām, ir gudri izvēlēties tādu valodu, kas lieliski noder tīmekļa izstrādes vajadzībām.

Popularitāte

Gandrīz 80 % interneta tīmekļa vietņu servera pusē ir izmantota PHP tehnoloģija. Arī Facebook izveidei tika izmantota PHP.

Daudzveidība

PHP ir laba izvēle ikvienam tīmekļa izstrādes gadījumam, sākot ar vienkāršu tīmekļa lapu un beidzot ar lielām uzņēmumu tīmekļa vietnēm, e-veikaliem un uzņēmumu lietojumprogrammām.

Mūsdienīgums

mūsdienu objektorientētās programmēšanas koncepcijai.

Vai zinājāt?

PHP sākotnējā nozīme bija “personīgā tīmekļa vietne” (Personal Home Page), un tā jau no paša sākuma bija tīmekļa izstrādei paredzēta valoda.

Lieliska vieta, lai sāktu programmēt! Draudzīgi treneri, kas labprāt palīdz arī ārpus nodarbībām. Varat arī iepazīties ar daudziem ambicioziem cilvēkiem ar tādiem pašiem mērķiem, kas ļauj pielāgoties jaunajai videi.

Mareks Marćinskis

Absolvents

Kursa programma

Jūs iepazīstieties ar tālāk norādītajiem aspektiem:

Kurss sākas ar ievadu programmēšanā, kur Jūs uzzināsiet, kas ir mainīgais, funkcija un cilpa un kā tos izmantot savas pirmās lietojumprogrammas izstrādē.

Katrai tīmekļa lietojumprogrammai ir nepieciešama gan loģika, gan saskarne. Šajā sadaļā Jūs iemācīsieties, kā izveidot tīmekļa pārlūkprogrammas saskarni un kā panākt, lai tā izskatās atbilstoši Jūsu vēlmēm.

Algoritms ir stingri noteikts veids, kā atrisināt noteiktu problēmu grupu. Piemēram, varam sakārtot kāršu kavu, bet vai mēs varētu soli pa solim aprakstīt, kā to darām? Šajā sadaļā pievērsīsimies tam, kā precīzi atspoguļot domas kodā.

Šajā sadaļā mēs iedziļināsimies atšķirībā starp loģiku un saskarni. Jūs uzzināsiet, kādus uzdevumus parasti veic servera pusē un kādus – klienta pusē un kā abas puses savienot asinhroni.

Jūs iepazīstieties ar:

Jūs iepazīsiet sarežģītākas PHP daļas, piemēram, pārveidošanu, rekursiju un izņēmumus. Jūs apstrādāsiet datus no failiem un strādāsiet ar HTTP protokolu. Jūs sapratīsiet, kas ir skaitļošanas sarežģītība.

Kas ir klase? Kas ir objekts? Kā darbojas mantošana? Pēc šīs sadaļas, kurā apgūsiet visbiežāk izmantoto mūsdienu programmēšanas pasaules paradigmu, uz šiem jautājumiem atbildēsiet bez pūlēm.

Jūs apgūsiet vispopulārāko satura pārvaldības sistēmu pasaulē, WordPress, un sapratīsiet, cik vienkārši ir izveidot tīmekļa vietni uz tās pamata. Tad jums būs pašam jāuzraksta vienkārša satura pārvaldības sistēma.

Jūs uzzināsiet, kas ir ietvari un kāpēc tie būtu jāizmanto. Par paraugu tiks izmantots Symfony, kas ir viens no populārākajiem PHP ietvariem pasaulē. Jūs redzēsiet, cik viegli ir izveidot lielas lietojumprogrammas, izmantojot ietvaru, un tad paveiksiet to pats.

Jūs iepazīstieties ar:

Lietojumprogrammas ļoti bieži izmanto datus. Šādi dati vairumā gadījumu tiek glabāti datubāzēs. Jūs iemācīsieties, kā ievadīt, mainīt un meklēt datus MySQL datubāzu tabulās.

Šajā sadaļā jūs apgūsiet, kā pievienoties datubāzei, izmantojot PHP kodu, kā izpildīt vaicājumus un kā panākt, ka jūsu lietojumprogramma droši izmanto MySQL datubāzē saglabātus datus.

Jūs iepazīstieties ar:

Vairumu lielo un plaši lietoto lietojumprogrammu ir radījušas izstrādātāju grupas. GIT ir rīks, kas sniedz iespēju vairākiem programmētājiem vienlaikus strādāt ar vienu projektu, nepārrakstot citu veiktās izmaiņas.

Šis ir ievads HTTP protokolā. Jūs sapratīsiet, kā norisinās komunikācija internetā. Komandas, metodes, galvenes, pieprasījuma statusa kodi un REST programmatūras arhitektūras stils – nekas no tā vairs nebūs noslēpumā tīts. Jūs arī pārzināsiet šajā sadaļā parādītos rīkus.

Šajā sadaļā iemācīsieties, kā atrast problēmas savā kodā, to atkļūdojot ar Xdebug. Pēc tam mēs parādīsim, kā lietojumprogrammā vislabāk izmantot lietošanai gatavus skriptus ar pakotnes pārvaldnieku Composer.

Ja gribat pārliecināties, ka kods darbojas pareizi, jums tas ir jātestē. Jūs apgūsiet TDD – koda radīšanas metodi, saskaņā ar kuru vispirms tiek uzrakstīts tests, bet pēc tam tiek uzrakstīts kods, lai testi varētu pārbaudīt, vai kods darbojas pareizi.

Ja komanda kopīgi strādā ar projektu, ir ieteicams ievērot kādu metodiku. Programmatūras izstrādes projektos bieži vien tiek izmantotas tā dēvētās spējās izstrādes metodes. To pamatā ir tādi principi kā prasību izmaiņas un darba veikšana pa maziem soļiem.

Jūs iepazīstieties ar:

Lielos projektos ir ļoti svarīgi izmantot kopēju praksi, izveidot kopējus noteikumus par failu organizēšanu, lietu nosaukšanu un koda formatēšanu. Mēs jūs iepazīstināsim ar plaši izmantotu praksi, lai jūs to varētu īstenot savā praktiskajā projektā.

Kad būsiet apguvis iepriekš minētās prasmes, Jūs varēsiet tās izmantot sava projekta izstrādē. Jūs kopā ar pasniedzēju un kursa biedriem apspriedīsiet projekta tematu un pieņēmumus un tad to īstenosiet.
Projekts būs lieliska izdevība pilnveidot prasmes, turklāt Jūs to varēsiet iekļaut savā pirmajā darbu portfolio!

Visa kursa kopsavilkums un projektu prezentācija. Parādiet citiem, ko esat izveidojis, un iedvesmojieties no citu panākumiem. Nu Jūs esat programmētājs 🙂

Ko tieši Jūs apgūsiet kursā?

PHP kursa absolvents zina, kā veidot tīmekļa lietojumprogrammas servera pusi, izmantojot PHP, un ir apguvis arī HTML, CSS un JavaScript pamatus, kas nepieciešami, lai veiksmīgi izveidotu klienta pusi. Viņš ir gatavs strādāt ar objektorientētu kodu lielās lietojumprogrammās, izmantojot tikai PHP vai Symfony ietvaru. Viņš arī zina, kā izmantot datubāzes, un pārzina dažus plaši lietotus rīkus, kas atvieglo ikdienas darbu. Kopumā kursa dalībnieks tiek sagatavots tā, lai spētu patstāvīgi izveidot tīmekļa lietojumprogrammu no pašiem pamatiem. Izklausās vilinoši, vai ne? ;)

Programmēšana PHP valodā

Jūs pats uzrakstīsiet kodu un pārbaudīsiet tā pareizību, to testējot. Jūsu lietojumprogrammas izmantos datubāzes, un Jūs tām piekļūsiet ar tīmekļa vietņu starpniecību. Jūsu kods būs skaidrs un sistemātisks, jo izmantosiet labu praksi un projektēšanas modeļus.

Programmēšanas rīku lietošana

Jūs apgūsiet izstrādes vidi (IDE), kas nepieciešama izstrādes uzdevumu īstenošanai un produktivitātes optimizēšanai. Šī vide ietver lietojumprogrammu saskarnes projektēšanai, versiju kontrolei, izveidei un testēšanai nepieciešamos rīkus.

Efektīvam programmētāja darbam nepieciešamās tehnoloģijas

Kursa laikā mēs centīsimies Jūs pilnvērtīgi sagatavot patstāvīgai programmēšanai un sniegt Jums rīkus, kas palīdzēs izveidot pirmo darbu portfolio! Jūs būsiet gatavs izmantot gan klienta, gan servera puses tehnoloģijas.

Darbs ar projektu – tieši tāds, kādu veiksiet savā nākotnes uzņēmumā!

Populārākā IT projektu pārvaldības metodika ir spējās izstrādes metodika SCRUM. Tā Jums palīdzēs iepazīt tā dēvēto izstrādes ietvaru, ko Jūs varēsiet izmantot turpmākā projektu īstenošanas un produktu izstrādes darbā.

Ja Jūs esat izlēmis apgūt programmēšanu un vēlaties pārbaudīt savas prasmes, Jūs esat nonācis īstajā vietā.

Veikt kvalifikācijas pārbaudi!


Atbalsts jauna darba meklēšanā

Jūsu mērķis ir arī mūsu mērķis, tāpēc mēs pievēršam īpašu uzmanību tam, lai šis kurss ļautu Jums atrast jaunu darbu.

Karjeras konsultanta atbalsts

Par Jums rūpēsies karjeras konsultants, kurš dažādos apmācības posmos sniegs kursu dalībniekiem un absolventiem karjeras atbalstu.

Mēs esam Jums sagatavojuši darba intervijas jautājumus un pamācības par jaunākajām tendencēm IT nozares darba tirgū. Jūs, visticamāk, sperat soli Jums nezināmā teritorijā, tāpēc mēs vēlamies, lai Jūs palūkotos uz jauno nozari no dažādiem skatpunktiem. Jūs arī saņemsiet piekļuvi virtuālajai bibliotēkai ar daudzām lietderīgām grāmatām.

Jūs saņemsiet mūsu izvēlētos darba piedāvājumus. Lai palielinātu Jūsu iespējas uz veiksmīgu darba intervijas rezultātu, mēs palīdzēsim Jums tai sagatavoties ar IT Interview! Jūs piedalīsieties individuālajā darba intervijas simulācijā ar mūsu treneri.

HR Class – apmācība ar personāla atlases konsultantiem

HR Class ir konkrētas un praktiskas apmācības, kas norisinās kursa laikā. Apmācības vada pieredzējuši IT darbinieku atlases speciālisti, kuri Jums pateiks, kam ir vērts pievērst uzmanību kursa laikā, lai to veiksmīgi pabeigtu un atrastu darbu IT nozarē. Tā ir konkrēta lieta! :)

Absolvent Success Manager sniegs Jums palīdzību un padomus par darbu IT nozarē neatkarīgi no tā, kurā posmā Jūs esat. :) Jūsu LinkedIn profils vai CV ir jāpārveido? Sazinieties ar mums. Mēs Jūs pārsteigsim. :)

Akadēmijas absolventi strādā:

SDA

Jā, programmēšana ir piemērota ikvienam!

Kurss “Java no nulles” ir piemērots arī personām bez iepriekšējās pieredzes programmēšanā.

01

Vecākajam dalībniekam bija 53 gadi, bet jaunākajam — 19 gadi.

02

37 % kursa dalībnieku ir daiļā dzimuma pārstāves

03

24 % kursa dalībnieku pirms iestāšanās mūsu akadēmijā ir bijuši fiziska darba darītāji.

04

Vairāk nekā 80 % kursa dalībnieku piedalās kursā, bez problēmām turpinot strādāt līdzšinējā darbā.

Uzziniet, kā ienākt IT nozarē!

Piesakieties dalībai bezmaksas informatīvajai tikšanās reizei un uzziniet vairāk par akadēmiju un pašu kursu.

Elastīgi kursa finansēšanas veidi

Atcerieties, ka Jūs varat uzsākt mācības arī tad, ja Jums šobrīd nav atbilstošās naudas summas. Mēs piedāvājam dažādas finansēšanas iespējas. Jūs noteikti atradīsiet savām vajadzībām piemērotāko iespēju.

Mūsu kurss nedēļas nogales režīmā aizņem 292 mācību stundas.

Kursa sākuma datums:

21.03.2020

Pilsēta

Riga

Kopējā cena 2000 EUR

Kopējā cena: 500 EUR / mēnesī*.

SDA

Daudzi finansējuma veidi

Skaidrā nauda 5 %, aizdevums, apmaksa daļās 0 % SDA

Es vēlos sākt, kas man jādara?

Aizpildiet pieteikšanās formu kursa lapā. Mēs atbildēsim 48 stundu laikā, lai sniegtu Jums pilnīgu informāciju par kursu, pēc iespējas ātrāk nokārtotu visas formalitātes un rezervētu Jums vietu kursā.

Pirms kursa sākšanas mēs Jums nosūtīsim tiešsaistes materiālus, lai Jūs varētu ar tiem iepazīties pirms Jūsu pirmajām nodarbībām. Tie palīdzēs Jums apgūt programmēšanas pamatus, kas ir nepieciešami kursa sākumā. Ņemiet vērā, ka tas ir obligāti.

Nodarbības ilgst 5–7 mēnešus atkarībā no kursa veida un režīma (vakaros vai nedēļas nogalēs). Tās vada pieredzējuši un strādājoši programmētāji. Nodarbību laikā Jūs apgūsiet programmēšanas noslēpumus un izveidosiet savu pirmo programmēšanas projektu. Mēs veiksim arī dažus testus, lai Jūs varētu uzzināt savu zināšanu līmeni. Tie nav obligāti un neietekmē sertifikācijas procesu.

Kursa laikā un pēc tā pabeigšanas personāla atlases konsultants palīdzēs Jums atrast darbu. Mēs sagatavosim Jūs darba intervijai, palīdzēsim Jums uzlabot CV, trenēt sociālās prasmes, kā arī sniegsim Jums populārāko uzdevumu sarakstu, ko Jūs varat gaidīt IT tirgū.