Python no nulles

tālmācības - 31.10.2020

Pievienojaties IT nozarei. Sāciet savu piedzīvojumu ar populārākās programmēšanas valodas apguvi. Praktiskais kurss un mūsu atbalsta programma darba meklēšanā palīdzēs Jums mainīt savu dzīvi vien dažu mēnešu laikā.

Ko nozīmē mācīties attālināti?

Iepazīstinām ar mūsu patentēto SDA inIT® metodi Mēs apzināmies, ka pieredzējuša programmētāja atbalsts ir būtiskākā mācību procesa sastāvdaļa. Tāpēc veselus 73% no mūsu attālinātās mācību programmas sastāda darbs kopā ar pasniedzēju.

Darbseminārs tiešraidē - nodarbības ar pasniedzēju, kas notiek attālināti

Šīs praktiskās mācības notiek reāllaikā virtuālā klasē, kur tev ir iespēja sazināties gan ar pasniedzēju, gan visu mācību grupu. Nodarbības laikā pasniedzējs soli pa solim izklāstīs jaunās tēmas un atbildēs uz taviem jautājumiem.

Apkopojošs darbseminārs ar pasniedzēju

Vai tev ir vēl kādi jautājumi? Vai tu vēlies iemācīties vairāk? Mācību grafikā ir paredzēti apkopojoši darbsemināri, kurus pārrauga pasniedzējs un kuru laikā varēsi atkārtot iepriekšējo nodarbību laikā apgūto vai iemācīties kaut ko papildus.

Praktiskā nodarbība

Mācības, kas notiek pēc darbsemināra vai kodēšanas tiešraidē un kuru laikā tu pildi mūsu dotus uzdevumus. Nodarbības laikā treneris ir pieejams un var tev palīdzēt.

Individuāla nodarbība

Laiks, kas paredzēts individuālam darbam ar tiešraides darbseminārā dotajiem uzdevumiem. Lai tev būtu viegli mācīties, mēs nodrošināsim brīvu telpu, kurā varēsi sazināties ar pārējiem grupas dalībniekiem.

Kodēšana tiešraidē - koda veidošana kopā

Mācies programmēt attālināti kopā ar pasniedzēju tiešraides nodarbībās! Darba procesā pasniedzējs pārbaudīs kodu, ko būsi izveidojis, un sniegs padomus.

SDA komplekti

Grāmata, ko sarakstījusi SDA meritorikas komanda. Tur atradīsi uzdevumus, kas apkopos tavas zināšanas, kā arī papildu informāciju, kura ļaus izprast IT pasauli.

Šie ir praktiski darbsemināri, kas tiek pasniegti kā attālinātas grupu nodarbības. Kursa laikā pasniedzējs kopā ar dalībniekiem izskata tematus, kas ietverti mācību programmā.

Mācības notiek grupās līdz 20 dalībniekiem.

Kursa dalībnieki pasniedzēja uzraudzībā programmē reālajā laikā. Tas nodrošina nepārtrauktu darba uzraudzību un iespēju iemācīties rakstīt saprotamu kodu bez kļūdām.

Mācību sesijās ar pasniedzēju dalībnieks sāk apgūt mācību materiālus un pilda mājasdarbus ar iespēju konsultēties ar pasniedzēju dzīvē.

Solo sesijas ir laiks, kurā dalībnieks individuāli (bez pasniedzēja) turpina savu darbu vai uzdevumus vietā, kuru nozīmējis SDA, piemēram, tā sauktajā, Open Room.

Darbsemināra noslēgšana ir sesija, kurā pasniedzējs pārskata galvenos kursā apskatītos tematus. Tas palīdz dalībniekiem turpināt apmācības pēc tam, kad ir nostiprinātas turpmāku tematu apgūšanai nepieciešamās zināšanas.

Papildus Jūs saņemsiet piekļuvi tiešsaistes materiāliem, kas ļaus Jums iegūt teorētiskas zināšanas par programmēšanu noteiktās papildu tēmās.

Testi palīdzēs Jums saprast, ko ir vērts pārskatīt pirms jaunas tēmas apgūšanas. Tie palīdzēs Jums sekot līdzi savam progresam.

Pabeidzot kursu, Jūs saņemsiet sertifikātu, kura mērķis ir apstiprināt Jūsu dalību kursā [apmeklēti vismaz 60 % nodarbību]. Tas ietver arī informāciju par mūsu akadēmiju kā kursa organizatoru.

SDA sertifikāts apliecina, ka esat piedalījies kursā un ieguvis nepieciešamās kompetences, lai strādātu kā programmētājs. Mūsu sertifikātu plaši atzīst IT uzņēmumi Polijā un Eiropā.

Komplekts “Karjera IT nozarē” ietver visus komplekta “Zināšanas” komponentus.

Šajā kursā jūs uzzināsiet, kad “zaļās slēdzenes” simbols sniedz tikai ilūziju par drošību, kādēļ ir svarīgi būt uzmanīgiem, pieslēdzoties savai internetbankai kafejnīcā, un kāda saistība ar to visu ir dažādu krāsu sapludināšanai.

Jūs apgūsiet principus par dažādu veidu uzbrukumiem interneta lietotnēm, pamatinformāciju par kriptogrāfiju un blokķēdi, kas ir Bitcoin tehnoloģijas pamats, kā arī redzēsiet, kas gaidāms pasaulē, līdz ar kvantu datoru attīstību.

Pateicoties šīm zināšanām, jūs profesionālajā darbībā labāk apzināsieties ar IT nozari saistītos riskus un spēsiet izvairīties no biežāk pieļautajām kļūdām, izstrādājot un testējot aplikācijas.

Jūs regulāri saņemsiet mūsu sagatavotu padomu kopumu. Tie ir saistīti ar darba tirgu un darbībām, ko ir vērts veikt, lai atrastu darbu IT nozarē.

Mūsu karjeras konsultants individuāli strādās ar Jums, kopā ar Jums apskatīs darba sludinājumus un sniegs atbalstu visā darbā pieņemšanas procesā.

Šis kurss sniedz Jums iespēju piedalīties 3,5 stundas ilgos tīmekļsemināros/semināros, ko vada karjeras konsultants. Konsultants Jūs konsultēs visā darbā pieņemšanas procesā, sākot ar Jūsu CV izveidi, beidzot ar Jūsu LinkedIn profila nozīmīguma apspriešanu.

Jums būs individuāla tikšanās ar pasniedzēju, lai sagatavotos tehniskajai pieņemšanai darbā. Jūs redzēsiet, kāds ir darbā pieņemšanas process IT nozarē, un uzzināsiet, kā pārvarēt sākotnējo satraukumu.

Jūs saņemsiet papildu projektu, kas papildinās Jūsu darbu portfolio.

Komplekts “Karjera IT nozarē PRO” ietver visus komplektu “Zināšanas” un “Karjera IT nozarē” komponentus.

IT nozarē pastāv bezgalīga vajadzība paplašināt speciālās zināšanas, tādēļ mēs mūsu studentiem nodrošinām bezmaksas pieeju HELION izdevniecības virtuālajai bibliotēkai. Tā ir mūsu studentiem un absolventiem paredzēta platforma, ar kuras palīdzību tu vari papildināt savas zināšanas un kļūt par arvien labāku speciālistu. Platformā tu atradīsi Helion izdevniecības grāmatas, galvenokārt par programmēšanu, bet ne tikai. Pieeja bibliotēkai ir atvērta apmācību laikā, kā arī vienu gadu pēc absolvēšanas.

Kurss tiek vadīts, izmantojot tālmācības metodes un paņēmienus. Nodarbības 12 cilvēku lielai grupai vada pasniedzējs. Šis apmācību veids ir visefektīvākais, jo ietver divas lietas – komandas darbu un individuālu darbu kopā ar pasniedzēju nodarbību laikā. Dalībnieks attīstīs prasmes, kas var tikt izmantotas IT nozarē. Kursa laikā dalībnieks saņems apmācību materiālus. Apmācību materiāli sastāv no prezentācijas un zināšanu bāzes. Scrum kurss sagatavo darbam agile metodē, kas ir visbiežāk izmantotā metode IT nozarē. Absolvents saņem atsevišķu sertifikātu par kursa pabeigšanu un atsevišķu Programmatūras izstrādes akadēmijas (SDA) sertifikātu par Scrum kursu. Sertifikāts apliecina dalību nodarbībās, norāda apmācību priekšmetu, stundu skaitu un informāciju par apmācību organizētāju. SDA sertifikātu izdod elektroniskā formātā sertificētā DiplomaSafe platformā, un tas ir atsevišķs dokuments no sertifikāta par kursa pabeigšanu, kas apstiprina kursa pabeigšanu SDA noteiktajā līmenī. SDA sertifikāta iegūšanai nepieciešama dalība visā apmācību procesā un gala pārbaudījuma nokārtošana.

Tavs mentors ir persona, kurš ir tavs pasniedzējs no studiju sākuma līdz pat 3 mēnešiem pēc kursa beigām. Sadarbība ar pasniedzēju nosegs trīs galvenās jomas: attīstību, karjeru un panākumus. “Attīstības” sadaļā tavs mentors regulāri ieteiks SDA bibliotēkas vienības, uzmanības vērtas publikācijas un informāciju par nozares pasākumiem, konferencēm, apmācībām un vebināriem. Pēc apmācību beigām, tavs mentors noorganizēs individuālu konsultāciju trīs stundu garumā ar pasniedzēju, kur varēsi diskutēt par tevi interesējošiem IT nozares jautājumiem. Apmācību nobeigumā tu saņemsi sarakstu ar pasniedzējiem, ar kuriem varēsi konsultēties. Tāpat informāciju par viņu pieejamību. Gadījumā, ja dalībnieks neizmanto savas tiesības konsultēties, netiek piemērota nekāda atlīdzība. “Karjeras” sadaļā tavs mentors kopā ar tevi izveidos uzņēmumu sarakstu un to pieejas stratēģiju. Kopā ar tevi viņš pieslīpēs tavu CV, kandidāta un LinkedIn profilu. Tavs mentors sagatavos darba sludinājumus, kas sakrīt ar tavām prasmēm un prasībām. “Karjeras” sadaļā tu saņemsi vismaz 10 piedāvājumus reģionā, kurā tu dzīvo, un tajos, ko būsi norādījis. Tāpat tu saņemsi Progresa karti, ar kuras palīdzību mentors varēs efektīvi monitorēt tavu progresu. “Panākumu” sadaļā tavs mentors strādās ar tevi, lai tev veidotos labas attiecības ar darbinieku atlases speciālistiem LinkedIn vietnē. Viņš tev sniegs noderīgus ieteikumus, ar kuru palīdzību varēsi atrast savu pirmo darbavietu neuzkrītošā veidā. Tavs mentors organizēs darba intervijas simulācijas ar mūsu karjeras konsultantu. Darba meklējumu laikā, trīs mēnešu periodā no apmācību nobeiguma, tavs mentors noorganizēs trīs ar pusi stundu garu, attālinātu, individuālu konsultāciju ar karjeras konsultantu, tādējādi tu varēsi labāk sagatavoties darba intervijai. Gadījumā, ja dalībnieks neizmanto savas tiesības konsultēties ar karjeras konsultantu, netiek piemērota nekāda atlīdzība.

Apmācību laikā tev būs trīs stundu gara tikšanās ar karjeras konsultantu, kurā tu uzzināsi modernu IT komandu darbības specifiku. Tikšanās laikā karjeras konsultants analizēs tavas stiprās un vājās puses, kuras vajadzētu attīstīt. Kopā jūs pārrunāsiet dažādas karjeras izaugsmes iespējas, balstoties uz tavām zināšanām, darba pieredzi, prasmēm un interesēm. Tāpat jūs pārrunāsiet nākamos soļus tava profesionālā mērķa sasniegšanai.

KOMPLEKTI – “PYTHON PAMATI”

Pirms izvēlaties piemērotu komplektu, lūdzu, pārskatiet tā saturu!

 • i Darbgrāmata – ievads Java
 • i Tiešsaistes darbseminārs ar pasniedzēju
 • i Kodēšana ar pasniedzēju tiešsaistē
 • i Mācību sesijas ar pasniedzēju
 • i Solo sesijas
 • i Darbsemināra noslēgšana ar pasniedzēju
 • i Papildu video kurss
 • i Zināšanu pārbaudes testi
 • i Kursa sertifikāts
 • i SDA sertifikāts
 • i Kiberdrošība – drošība IT nozarē
 • i Komplekts “Karjera IT nozarē”
 • i Individuālas sesijas ar karjeras konsultantu
 • i Cilvēkresursu kurss – praktisks seminārs
 • i IT intervija – kompetenču intervijas simulācijas
 • i Projekts+
 • i Pieeja Programmatūras izstrādes akadēmijas bibliotēkai
 • i SCRUM kurss
 • i Tavs mentors
 • i Treniņš darbam
 • IEMAKSA
 • KURSA CENA
Zināšanas
 • Darbgrāmata – ievads Java i

 • Tiešsaistes darbseminārs ar pasniedzēju i

 • Kodēšana ar pasniedzēju tiešsaistē i

 • Mācību sesijas ar pasniedzēju i

 • Solo sesijas i

 • Darbsemināra noslēgšana ar pasniedzēju i

 • Papildu video kurss i

 • Zināšanu pārbaudes testi i

 • Kursa sertifikāts i

 • SDA sertifikāts i

 • Kiberdrošība – drošība IT nozarē i

 • Komplekts “Karjera IT nozarē” i

 • Individuālas sesijas ar karjeras konsultantu i

 • Cilvēkresursu kurss – praktisks seminārs i

 • IT intervija – kompetenču intervijas simulācijas i

 • Projekts+ i

 • Pieeja Programmatūras izstrādes akadēmijas bibliotēkai i

 • SCRUM kurss i

 • Tavs mentors i

 • Treniņš darbam i

 • IEMAKSA: 94 EUR
 • KURSA CENA:
  1900 EUR
  1700 EUR
Karjera IT nozarē PRO
 • Darbgrāmata – ievads Java i

 • Tiešsaistes darbseminārs ar pasniedzēju i

 • Kodēšana ar pasniedzēju tiešsaistē i

 • Mācību sesijas ar pasniedzēju i

 • Solo sesijas i

 • Darbsemināra noslēgšana ar pasniedzēju i

 • Papildu video kurss i

 • Zināšanu pārbaudes testi i

 • Kursa sertifikāts i

 • SDA sertifikāts i

 • Kiberdrošība – drošība IT nozarē i

 • Komplekts “Karjera IT nozarē” i

 • Individuālas sesijas ar karjeras konsultantu i

 • Cilvēkresursu kurss – praktisks seminārs i

 • IT intervija – kompetenču intervijas simulācijas i

 • Projekts+ i

 • Pieeja Programmatūras izstrādes akadēmijas bibliotēkai i

 • SCRUM kurss i

 • Tavs mentors i

 • Treniņš darbam i

 • IEMAKSA: 133 EUR
 • KURSA CENA:
  3400 EUR
  2400 EUR

Piesakies

Aizpildot šo veidlapu jūs piekrītat savu personas datu apstrādei un tam, ka ar jums sazināsimies, lai nodrošinātu jums interesējošo tehnoloģiju kursu (pilns saturs informācijas sniegšanas klauzulā)

Ja vēlaties saņemt informāciju, kas palīdzēs pilnveidot karjeru IT jomā, piemēram, informāciju par citiem kursiem, akcijām, nozares pasākumiem, darba piedāvājumiem, stažēšanos un praksi utt., izmantojot norādītos saziņas veidus, atzīmējiet izvēles rūtiņu tālāk:

* Obligāti aizpildāmie lauki
Vai zinājāt?

Šīs programmēšanas valodas nosaukums radies no “Monty Python” Lidojošā cirka seriāla.

Lieliska vieta, lai sāktu programmēt! Draudzīgi treneri, kas labprāt palīdz arī ārpus nodarbībām. Papildus tam var iepazīties ar daudziem ambicioziem cilvēkiem ar tādiem pašiem mērķiem, kas ļauj pielāgoties jaunajai videi.

Mareks Marćinskis

Absolvents

Kursa grafiks

Ieskaitot:

Jūs apgūsiet ideju, kuras dēļ Python tika radīta – tā saukto īsumā par Python. Jūs apgūsiet to, kā izmantot datu pamatstruktūras un valodas elementus, piemēram, uz objektu orientētu programmēšanu, teksta formatēšanu un darbības ar failiem.

Ļoti svarīgs nodarbību bloks veltīts konfigurēšanai, virtuālajai videi, atkarības pārvaldībai, projektu veidošanai un “Python” IDE (kodu redaktors).

Python pamatu bloka turpinājums. Tajā apgūsiet parastas izteiksmes un to iespējas. Mēs jums parādīsim arī to, kā izmantot lambda izteiksmes un izņēmumus, kā arī to, kā veikt darbības ar failiem.

Algoritms ir stingri noteikts veids, kā risināt noteiktu grupu problēmas. Piemēram, mēs varam sašķirot kāršu kavu, taču – vai spējam aprakstīt soli pa solim, kā tas darāms? Šajā blokā koncentrēsimies uz precīzu savu domu atspoguļojumu ar koda palīdzību. Nodarbībās trenēsimies izprast arī datu pamatstruktūras, kuras ir ap mums programmēšanas pasaulē. Piemēram, mēs visi zinām, kā darbojas rinda veikalā – nodarbībās aprakstīsim šādu rindu programmēšanas pasaulē.

Ieskaitot:

Iztēlojieties scenāriju, kurā jūs ar savu komandu izstrādājat projektu. Var gadīties tā, ka daži cilvēki vienlaikus vēlas labot vienu un to pašu failu. Varētu rasties sarežģījumi, un jūsu komandai vajadzētu izlemt, kurš veiks labojumus pirmais, kurš būs nākamais utt. Šādus sarežģījumus risina ar GIT palīdzību – tas ir rīks, kurš ļauj strādāt pie projekta komandā. Patiesībā GIT ir kas vairāk – piemēram, tas jums ļauj skatīt faila vēsturi un veidot izmaiņu zarus jūsu projektā.

Liela daļa no programmatūras izstrādes ir tās testēšana. Tādējādi jūs pārliecināties, ka jūsu uzrakstītais kods darbojas, kā nākas. TDD ir kodu veidošanas paņēmiens, kura sākumā jūs uzrakstāt testu, un pēc tam rakstāt kodu tā, lai testi var apstiprināt koda pareizu darbību.

Programmēšanas laikā jūs bieži saskarsieties ar problēmu, kura jau sagādājusi grūtības kādam citam. Atkārtoti lietojamus risinājumus, kuri ir saistīti ar lietotnes fragmenta tehniku, dēvē par izstrādes modeļiem. Jūs iepazīsieties ar visbiežāk lietotajiem izstrādes modeļiem un apgūsiet to, kad un kā tos izmantot.

Strādājot pie projekta komandā, ir labi apgūt metodes. Programmatūras izstrādes projektos bieži izmanto tā sauktās spējās izstrādes metodes. To principā ir prasību evolūcija un mazās posmos sadalīts darbs.

Ieskaitot:

Lietotnēs ļoti bieži izmantot datus. Šos datus var glabāt failos, taču parasti labāk ir izmantot datubāzes. Tas jums ļaus izmantot mehānismus, kuri izstrādāti datu ievadīšanai, pārveidošanai un meklēšanai. “SQL” datubāzēs datus glabā tabulu veidā.

Tā kā jūs jau pazīstat datubāzes, ir laiks tās izmantot “Python”. Lai to paveiktu, jūs izmantosiet ORM (objektrelāciju kartēšanu – t.i., kā saskaņot objektu un relāciju pasauli) “Django” ietvarā. Jūsu programmas glabās un apstrādās informāciju datubāzēs.

Ieskaitot:

Šī ir iepazīšanās ar HTTP protokolu. Jūs izpratīsiet to, kā notiek saziņa Internetā. Komandas, metodes, virsraksti, pieprasījumu statusa kodi un REST programmatūras arhitektūras stils – tas viss jums vairs nebūs nekas svešs. Pazīsiet arī šajā blokā piedāvātos rīkus.

Priekšgalsistēmas tehnoloģijas izmanto, lai veidotu tīmekļa vietnes. Tīmekļa pārlūkprogrammas analizē ar šiem rīkiem veidoto kodu, lai izrādītu funkcionālās lapas. HTML atbild par tīmekļa vietnes saturu, CSS – par tās izskatu, savukārt “JavaScript” – par to, kā tā darbojas. Jūs atklāsiet arī “Flask” mikrosatvaru un “Jinja2” modeļus.

Šīs tehnoloģijas izmanto biznesa loģikas – lietotnes būtības, koda, kuru instalēs serverī – veidošanai. Pēc šī bloka apgūšanas jūs zināsiet to, kā izveidot administrēšanas paneli, veidot atbalstu, sesijas un sīkfailus. Te apgūsiet arī “Django” satvara, autorizācijas un autentifikācijas mehānismus.

Kad būsiet ieguvuši iepriekšminētās prasmes, jūs spēsiet izstrādāt projektu, kurā tās pielietot. Kopā ar pasniedzēju un mācību grupu pārrunāsiet projekta tematu un pieņēmumus, un tad to ieviesīsiet. Projekts jums būs lieliska iespēja pilnveidot savas prasmes, turklāt varēsiet to iekļaut savā pirmajā karjeras portfelī!

Ko tieši jūs apgūsiet šī kursa laikā?

Python kursa beidzējs pārzina gan priekšgalsistēmas, gan aizmugursistēmas pamatus. Viņš veiksmīgi spēj izveidot vienkāršu lapas izkārtojumu HTML, izmantojot CSS un “JavaScript”, kā arī programmēt “Python” valodā un izmantot “Django” satvaru. Izklausās kārdinoši, vai ne? ;)

Programmēšana ar “Python”

Jūs paši uzrakstīsiet kodu un pārbaudīsiet tā pareizību ar testēšanas palīdzību. Jūsu lietotnes izmantos datubāzes, un jūs tām piekļūsiet caur tīmekļa vietnēm. Labas prakses un izstrādes modeļu dēļ jūsu kods būs skaidrs un sistemātisks.

Programmēšanas rīku lietošana

Jūs apgūsiet integrēto izstrādes vidi (IDE), kas nepieciešama, lai izpildītu izstrādes uzdevumus un optimizētu produktivitāti. Vide sastāv no rīkiem saskarnes izstrādei, versiju vadībai, lietotņu veidošanai un testēšanai.

Programmētāja efektīvam darbam nepieciešamās tehnoloģijas

Mēs cenšamies sniegt daudzpusīgu sagatavotību neatkarīgai programmēšanai un piedāvājam instrumentus, kuri jums kursa laikā palīdzēs izveidot pirmo karjeras portfeli! Jūs būsiet gatavi izmantot gan priekšgalsistēmas, gan aizmugursistēmas tehnoloģijas.

Projekta darbs – tieši tāds, kāds būs jūsu nākotnes uzņēmumā!

Vispopulārākā IT projektu vadības metode ir “Scrum” spējās izstrādes metode. Tā jums palīdzēs iepazīties ar tā dēvēto izstrādes satvaru, kuru varēsiet izmantot savā darbā nākotnē, īstenojot projektus un izstrādājot produktus.


Vai zinājāt?

Jaunākais “Python” izstrādātājs pelna

1870 eurų

Ja jūs nolemjat apgūt programmēšanu un vēlaties pārbaudīt savas prasmes, jūs esat īstajā vietā.

Veikt kvalifikācijas pārbaudi!

Atbalsts jauna darba meklēšanā

Jūsu mērķis ir mūsu mērķis, tāpēc mēs pievēršam īpašu uzmanību tam, lai šis kurss ļautu Jums atrast jaunu darbu.

Karjeras konsultanta atbalsts

Par Jums rūpēsies karjeras konsultants, kurš dažādos apmācības posmos Sniegs kursu dalībniekiem un absolventiem karjeras atbalstu.

Mēs esam Jums sagatavojuši `darba intervijas jautājumus un pamācības ar jaunākajām tendencēm IT nozares darba tirgū. Visdrīzāk Jūs sperat soli Jums nezināmajā teritorijā, tāpēc mēs vēlamies, lai Jūs paskatītos uz jauno nozari no dažādām perspektīvām. Jūs arī saņemsiet piekļuvi virtuālajai bibliotēkai ar daudzām lietderīgām grāmatām.

HR Class — apmācība ar personāla atlases konsultantiem

HR Class ir konkrēta un praktiska apmācība, kas notiek kursa laikā. Apmācību vada pieredzējuši IT darbinieku atlases speciālisti, kuri pateiks Jums, kam ir vērts pievērst uzmanību kursa laikā, lai to veiksmīgi pabeigtu un atrastu darbu IT nozarē. Tā ir konkrēta lieta! :)

Absolvent Success Manager sniegs Jums palīdzību un padomus par darbu IT nozarē neatkarīgi no tā, kurā posmā Jūs esat. :) Jūsu Linkedin profils vai CV ir jāpārbūvē? Dosiet mums ziņu. Mēs Jūs pārsteigsim. :)

SDA

Jā, programmēšana ir ikvienam!

Kurss “Python no nulles” ir piemērots arī personām bez iepriekšējās pieredzes programmēšanā.

01

Vecākajam dalībniekam bija 53 gadi, un jaunākajam — 19 gadi.

02

Pat 37% kursa dalībnieku ir daiļā dzimuma pārstāves

03

24% kursa dalībnieku ir bijuši fiziskā darba strādnieki, pirms viņi nonāca mūsu akadēmijā.

04

Vairāk par 80% kursa dalībnieku piedalās tajā, bez problēmām turpinot strādāt līdzšinējā darbā.

Uzziniet, kā ienākt IT nozarē!

Piesakieties dalībai bezmaksas informatīvajai tikšanās reizei un uzziniet vairāk par akadēmiju un pašu kursu.

Elastīgi kursa finansēšanas veidi

Atceraties, ka Jūs varat uzsākt mācības arī tad ja Jums šobrīd nav atbilstošā naudas summa. Mēs piedāvājam dažādas finansēšanas iespējas. Jūs noteikti varēsiet atrasts savām vajadzībām piemērotāko.

Mūsu kurss nedēļas nogales režīmā aizņem 285 mācību stundas.

Kursa sākums

31.10.2020

Pilsēta

tālmācības

Kopējā cena 1600 EUR

sākot no 89 EUR / mēnesī*.

SDA

Elastīgas norēķinu iespējas

Mūsu nākamajiem kursu dalībniekiem mēs piedāvājam īpašu shēmu maksājumiem pa daļām. Uzziniet vairāk par elastīgām norēķinu iespējām šeit

Es vēlos sākt, kas man jādara?

Aizpildiet pieteikšanās formu kursa lapā. Mēs atbildēsim 48 stundu laikā, lai sniegtu Jums pilnīgu informāciju par kursu, pēc iespējas ātrāk nokārtotu visas formalitātes un rezervētu Jums vietu kursā.

Pirms kursa sākšanas mēs Jums nosūtīsim tiešsaistes materiālus, lai Jūs varētu ar tiem iepazīties pirms Jūsu pirmajām nodarbībām. Tie palīdzēs Jums apgūt programmēšanas pamatus, kas ir nepieciešami kursa sākumā. Ņemiet vērā, ka tas ir obligāti.

Nodarbības ilgst 5–7 mēnešus atkarībā no kursa veida un režīma (vakaros vai nedēļas nogalēs). Tās vada pieredzējuši un strādājoši programmētāji. Nodarbību laikā Jūs apgūsiet programmēšanas noslēpumus un izveidosiet savu pirmo programmēšanas projektu. Mēs veiksim arī dažus testus, lai Jūs varētu uzzināt savu zināšanu līmeni. Tie nav obligāti un neietekmē sertifikācijas procesu.

Kursa laikā un pēc tā pabeigšanas personāla atlases konsultants palīdzēs Jums atrast darbu. Mēs sagatavosim Jūs darba intervijai, palīdzēsim Jums uzlabot CV, trenēt sociālās prasmes, kā arī sniegsim Jums populārāko uzdevumu sarakstu, ko Jūs varat gaidīt IT tirgū.