Software Tester no nulles

Riga - 22.02.2020

Sāc savu karjeru IT nozarē kā manuālais testētājs.
Pateicoties praktiskajam kursam un mūsu darba meklēšanas atbalsta programmai, vari kļūt par IT nozares darbinieku vien dažu mēnešu laikā!

Kāpēc?

Ar katru gadu pasaulē pieaug pieprasījums pēc jauniem programmatūras risinājumiem. Katram uzņēmumam, kas strādā pie programmatūras un mobilās izstrādes, rūp savu projektu un gala produktu kvalitāte. Tāpēc tiem ir vajadzīgi testētāji, un tieši tāpēc tā ir iespēja tev! Kā topošajam programmatūras testētājam tavā pārziņā būs katrs sīkums, kas saistīts ar programmatūras izstrādes procesu, taču pirmkārt tu rūpēsies par kvalitāti.

Atalgojums

Augsts atalgojums un pievilcīgi bonusi! Turklāt daudzi uzņēmumi piedāvā strādāt attālināti.

Zināšanas

Programmatūras testētājam ir plašas zināšanas par to, kā darbojas programma. Turklāt uzzināsi ne tikai to, kā to lieto klients, bet arī kādas ir biznesa prasības. Pateicoties tam, tu kļūsi par patiesi svarīgu darbinieku katrā uzņēmumā.

Iespējas

Tava attīstība nebeidzas ar manuālo testēšanu. Darbs šajā profesijā ļauj attīstīt citas prasmes, un nākotnē vari kļūt par automatizācijas testētāju, mobilo programmu testētāju, Agile testētāju, biznesa analītiķi vai pat programmētāju. Izlem pats, kādu attīstības ceļu izvēlēties.

Vai zināji, ka...?

IT sistēmu kvalitātes asociācija ir mūsu partneris

Šī ir lieliska vieta, kur sākt programmēšanu! Mūsu treneri ir draudzīgi un izpalīdzīgi arī ārpus nodarbībām. Papildu bonuss: iespēja satikt daudzus ambiciozus cilvēkus ar tādiem pašiem mērķiem. Tas palīdzēs atrast ceļu jaunā vidē.

Jack Walcak

Programmatūras testētājs absolvents

Vai zināji, ka...?

Jaunākā Software Tester sākotnējā alga ir apmēram

TalentUP.io dati, 2019. g. aprīlis

1 500 eur

Kursa programma

Iekļauts:

Uzzināsi nepieciešamo terminoloģiju un definīcijas, lai saprastu, kas notiek testēšanas pasaulē.

Sapratīsi, kāpēc programmatūras testēšana ir ārkārtīgi svarīga un ka tās galvenais mērķis nav tikai kļūdu atrašana.

Uzzināsi par testēšanas principiem un saņemsi labus padomus jebkuram testam.

Iekļauts:

Darīt kaut ko bez plāna nav nekādas nozīmes. Ar testēšanu ir līdzīgi. Lai kārtīgi pārbaudītu programmu, vispirms ir jāizplāno, ko vēlies pārbaudīt, kāpēc un kādā secībā. Šajā kursā uzzināsi arī to, kā aprakstīt, kā viss darbojas.

Programmatūras izstrādātājiem ir ātri jāreaģē uz izmaiņām plānā. Šeit dažādas darba metodes palīdz mazināt informācijas, komandas un komunikācijas haosu.

Iekļauts:

Tev būs jāsaglabā programmas kļūdas pareizajās vietās. Tam ir rīki — tie mums ļauj novērot to labošanas procesu un ļauj tos pārvaldīt.

 

Testētāja arsenālā ietilpst arī daudzi citi mazāki, bet tikpat nozīmīgi rīki. Uzzināsi, kā tos izmantot, lai padarītu savu darbu efektīvāku.

Iekļauts:

Ne visi projekti ir ideāli. Nepilnīga dokumentācija, prasību trūkums, testa vides nestabilitāte, kļūdaina bibliotēka ir viens no daudziem riskiem, ar kuriem var nākties saskarties.
Uzzināsi, kā tos identificēt un pārvaldīt.

Testēšana ir māksla. Lai tajā pilnveidotos, ir jātrenējas. Tāpēc šajās nodarbībās apgūsi dažāda veida lapas un programmas un uzzināsi, kā tās testēt. Pat lielas IT sistēmas vairs nešķitīs briesmīgas.

Iekļauts:

Iemācīsies pamata konstrukcijas un uzzināsi, kā rakstīt vienkāršas programmas, lai vēlāk tās varētu pārbaudīt.

Izprast klientu vēlmes nav vienkārši. Automatizētu testu izveide, pamatojoties uz uzvedību, nodrošina to, ka klients faktiski saņem to, kas tam nepieciešams un svarīgs.

Vēlies iegūt vairāk laika sarežģītākiem testiem? Vai esi noguris no manuālā darba visu laiku ar vienu un to pašu scenāriju? Selenium WebDriver tev palīdzēs, testus automatizējot.

Šis kurss būs visaptverošs iegūto zināšanu kopsavilkums. Iegūtās prasmes pielietosi sarežģītā projektā vērīga trenera uzraudzībā.

Ko tu šajā kursā apgūsi?

Zināšanu pārbagātības laikmetā, kad pieejami raksti, ceļveži un citas publikācijas, mūsu kurss sniedz kodolīgu informāciju par to, kas nepieciešams, lai kļūtu par programmatūras testētāju. Turklāt tā programmu esam izveidojuši, analizējot darba devēju vajadzības un pašreizējās IT tendences.

Pamati, kas tev ļaus attīstīties tālāk

Iegūsi plašas zināšanas, kas nepieciešamas, lai kļūtu par manuālo testētāju. No testēšanas pamatiem, testa plāna metodēm, līdz testētāja neizpildīto darbu vadībai.

Praktiska pieeja

Mūsu kurss nav tikai sausa teorija. Mēs vēršam uzmanību uz tām zināšanām, kas faktiski jāizmanto jaunajā darbā. Uzzināsi, kā testēt dažāda veida lapas un programmas, no vienkāršām līdz sarežģītām.

Labākās testēšanas metodes

Mēs mācām labākās testēšanas metodes, pamatojoties uz nozares populārākajiem rīkiem.

Sagatavošanās ISTQB

Uzzināsi, kā rast atbildes uz visiem ISTQB eksāmena jautājumiem. Jo īpaši uz vissarežģītākajiem.


Atbalsts jauna darba meklēšanā

Jūsu mērķis ir arī mūsu mērķis, tāpēc mēs pievēršam īpašu uzmanību tam, lai šis kurss ļautu Jums atrast jaunu darbu.

Karjeras konsultanta atbalsts

Par Jums rūpēsies karjeras konsultants, kurš dažādos apmācības posmos sniegs kursu dalībniekiem un absolventiem karjeras atbalstu.

Mēs esam Jums sagatavojuši darba intervijas jautājumus un pamācības par jaunākajām tendencēm IT nozares darba tirgū. Jūs, visticamāk, sperat soli Jums nezināmā teritorijā, tāpēc mēs vēlamies, lai Jūs palūkotos uz jauno nozari no dažādiem skatpunktiem. Jūs arī saņemsiet piekļuvi virtuālajai bibliotēkai ar daudzām lietderīgām grāmatām.

Jūs saņemsiet mūsu izvēlētos darba piedāvājumus. Lai palielinātu Jūsu iespējas uz veiksmīgu darba intervijas rezultātu, mēs palīdzēsim Jums tai sagatavoties ar IT Interview! Jūs piedalīsieties individuālajā darba intervijas simulācijā ar mūsu treneri.

HR Class – apmācība ar personāla atlases konsultantiem

HR Class ir konkrētas un praktiskas apmācības, kas norisinās kursa laikā. Apmācības vada pieredzējuši IT darbinieku atlases speciālisti, kuri Jums pateiks, kam ir vērts pievērst uzmanību kursa laikā, lai to veiksmīgi pabeigtu un atrastu darbu IT nozarē. Tā ir konkrēta lieta! :)

Absolvent Success Manager sniegs Jums palīdzību un padomus par darbu IT nozarē neatkarīgi no tā, kurā posmā Jūs esat. :) Jūsu LinkedIn profils vai CV ir jāpārveido? Sazinieties ar mums. Mēs Jūs pārsteigsim. :)

Akadēmijas absolventi strādā:

SDA

Jā, programmēšana ir piemērota ikvienam!

Kurss ir piemērots arī personām bez iepriekšējās pieredzes programmēšanā.

01

Vecākajam dalībniekam bija 53 gadi, bet jaunākajam — 19 gadi.

02

37 % kursa dalībnieku ir daiļā dzimuma pārstāves

03

24 % kursa dalībnieku pirms iestāšanās mūsu akadēmijā ir bijuši fiziska darba darītāji.

04

Vairāk nekā 80 % kursa dalībnieku piedalās kursā, bez problēmām turpinot strādāt līdzšinējā darbā.

Vai vēlies kļūt par programmatūras testētāju?

Pārbaudi, vai esi tam gatavs, izmantojot mūsu testu

Find out how to enter the IT industry

Sign up for a free information meeting and learn more about the Academy and the course

Elastīgi kursa finansēšanas veidi

Atcerieties, ka Jūs varat uzsākt mācības arī tad, ja Jums šobrīd nav atbilstošās naudas summas. Mēs piedāvājam dažādas finansēšanas iespējas. Jūs noteikti atradīsiet savām vajadzībām piemērotāko iespēju.

Mūsu kurss nedēļas nogales režīmā aizņem 112 mācību stundas.

Kursa sākuma datums:

22.02.2020

Pilsēta

Riga

Kopējā cena 1 500 EUR

Kopējā cena: 500 EUR / mēnesī*.

SDA

Daudzi finansējuma veidi

Skaidrā nauda 5 %, aizdevums, apmaksa daļās 0 % SDA

Es vēlos sākt, kas man jādara?

Aizpildiet pieteikšanās formu kursa lapā. Mēs atbildēsim 48 stundu laikā, lai sniegtu Jums pilnīgu informāciju par kursu, pēc iespējas ātrāk nokārtotu visas formalitātes un rezervētu Jums vietu kursā.

Pirms kursa sākšanas mēs Jums nosūtīsim tiešsaistes materiālus, lai Jūs varētu ar tiem iepazīties pirms Jūsu pirmajām nodarbībām. Tie palīdzēs Jums apgūt programmēšanas pamatus, kas ir nepieciešami kursa sākumā. Ņemiet vērā, ka tas ir obligāti.

Nodarbības ilgst 2-3 mēnešus atkarībā no kursa veida un režīma (vakaros vai nedēļas nogalēs). Tās vada pieredzējuši un strādājoši programmētāji. Nodarbību laikā Jūs apgūsiet programmēšanas noslēpumus un izveidosiet savu pirmo programmēšanas projektu. Mēs veiksim arī dažus testus, lai Jūs varētu uzzināt savu zināšanu līmeni. Tie nav obligāti un neietekmē sertifikācijas procesu.

Kursa laikā un pēc tā pabeigšanas personāla atlases konsultants palīdzēs Jums atrast darbu. Mēs sagatavosim Jūs darba intervijai, palīdzēsim Jums uzlabot CV, trenēt sociālās prasmes, kā arī sniegsim Jums populārāko uzdevumu sarakstu, ko Jūs varat gaidīt IT tirgū.