Software Tester no nulles

tālmācības - 31.07.2021

Sāc savu karjeru IT nozarē kā manuālais testētājs.
Pateicoties praktiskajam kursam un mūsu darba meklēšanas atbalsta programmai, vari kļūt par IT nozares darbinieku vien dažu mēnešu laikā!

Ko nozīmē mācīties attālināti?

Iepazīstinām ar mūsu patentēto SDA inIT® metodi Mēs apzināmies, ka pieredzējuša programmētāja atbalsts ir būtiskākā mācību procesa sastāvdaļa. Tāpēc veselus 73% no mūsu attālinātās mācību programmas sastāda darbs kopā ar pasniedzēju.

Darbseminārs tiešraidē - nodarbības ar pasniedzēju, kas notiek attālināti

Šīs praktiskās mācības notiek reāllaikā virtuālā klasē, kur tev ir iespēja sazināties gan ar pasniedzēju, gan visu mācību grupu. Nodarbības laikā pasniedzējs soli pa solim izklāstīs jaunās tēmas un atbildēs uz taviem jautājumiem.

Apkopojošs darbseminārs ar pasniedzēju

Vai tev ir vēl kādi jautājumi? Vai tu vēlies iemācīties vairāk? Mācību grafikā ir paredzēti apkopojoši darbsemināri, kurus pārrauga pasniedzējs un kuru laikā varēsi atkārtot iepriekšējo nodarbību laikā apgūto vai iemācīties kaut ko papildus.

Praktiskā nodarbība

Mācības, kas notiek pēc darbsemināra vai kodēšanas tiešraidē un kuru laikā tu pildi mūsu dotus uzdevumus. Nodarbības laikā treneris ir pieejams un var tev palīdzēt.

Individuāla nodarbība

Laiks, kas paredzēts individuālam darbam ar tiešraides darbseminārā dotajiem uzdevumiem. Lai tev būtu viegli mācīties, mēs nodrošināsim brīvu telpu, kurā varēsi sazināties ar pārējiem grupas dalībniekiem.

Testēšana tiešraidē

Attālinātās tiešraides nodarbības laikā tu pasniedzēja vadībā iemācīsies, kā testēt programmatūru. Tas ļaus tev uzreiz novērtēt savu darbu un efektīvi apgūt manuālo testēšanu.

SDA komplekti

Grāmata, ko sarakstījusi SDA meritorikas komanda. Tu uzzināsi, kas ir programmatūras testēšana un kāpēc tā ir tik svarīga. Katram testēšanas modulim sekos jautājumi un uzdevumi.

Šie ir praktiski darbsemināri, kas tiek pasniegti kā attālinātas grupu nodarbības. Kursa laikā pasniedzējs kopā ar dalībniekiem izskata tematus, kas ietverti mācību programmā. Mācības notiek grupās līdz 20 dalībniekiem.

Attālinātās tiešraides nodarbības laikā tu pasniedzēja vadībā iemācīsies, kā testēt programmatūru. Tas ļaus tev uzreiz novērtēt savu darbu un efektīvi apgūt manuālo testēšanu.

Mācību sesijās ar pasniedzēju dalībnieks sāk apgūt mācību materiālus un pilda mājasdarbus ar iespēju konsultēties ar pasniedzēju dzīvē.

Solo sesijas ir laiks, kurā dalībnieks individuāli (bez pasniedzēja) turpina savu darbu vai uzdevumus vietā, kuru nozīmējis SDA, piemēram, tā sauktajā, Open Room.

Darbsemināra noslēgšana ir sesija, kurā pasniedzējs pārskata galvenos kursā apskatītos tematus. Tas palīdz dalībniekiem turpināt apmācības pēc tam, kad ir nostiprinātas turpmāku tematu apgūšanai nepieciešamās zināšanas.

Papildus Jūs saņemsiet piekļuvi tiešsaistes materiāliem, kas ļaus Jums iegūt teorētiskas zināšanas par programmēšanu noteiktās papildu tēmās.

Testi palīdzēs Jums saprast, ko ir vērts pārskatīt pirms jaunas tēmas apgūšanas. Tie palīdzēs Jums sekot līdzi savam progresam.

Pabeidzot kursu, Jūs saņemsiet sertifikātu, kura mērķis ir apstiprināt Jūsu dalību kursā [apmeklēti vismaz 60 % nodarbību]. Tas ietver arī informāciju par mūsu akadēmiju kā kursa organizatoru.

SDA sertifikāts apliecina, ka esat piedalījies kursā un ieguvis nepieciešamās kompetences, lai strādātu kā programmētājs. Mūsu sertifikātu plaši atzīst IT uzņēmumi Polijā un Eiropā.

Komplekts “Karjera IT nozarē” ietver visus komplekta “Zināšanas” komponentus.

Šajā kursā jūs uzzināsiet, kad “zaļās slēdzenes” simbols sniedz tikai ilūziju par drošību, kādēļ ir svarīgi būt uzmanīgiem, pieslēdzoties savai internetbankai kafejnīcā, un kāda saistība ar to visu ir dažādu krāsu sapludināšanai.

Jūs apgūsiet principus par dažādu veidu uzbrukumiem interneta lietotnēm, pamatinformāciju par kriptogrāfiju un blokķēdi, kas ir Bitcoin tehnoloģijas pamats, kā arī redzēsiet, kas gaidāms pasaulē, līdz ar kvantu datoru attīstību.

Pateicoties šīm zināšanām, jūs profesionālajā darbībā labāk apzināsieties ar IT nozari saistītos riskus un spēsiet izvairīties no biežāk pieļautajām kļūdām, izstrādājot un testējot aplikācijas.

Jūs regulāri saņemsiet mūsu sagatavotu padomu kopumu. Tie ir saistīti ar darba tirgu un darbībām, ko ir vērts veikt, lai atrastu darbu IT nozarē.

Mūsu karjeras konsultants individuāli strādās ar Jums, kopā ar Jums apskatīs darba sludinājumus un sniegs atbalstu visā darbā pieņemšanas procesā.

Šis kurss sniedz Jums iespēju piedalīties 3,5 stundas ilgos tīmekļsemināros/semināros, ko vada karjeras konsultants. Konsultants Jūs konsultēs visā darbā pieņemšanas procesā, sākot ar Jūsu CV izveidi, beidzot ar Jūsu LinkedIn profila nozīmīguma apspriešanu.

Jums būs individuāla tikšanās ar pasniedzēju, lai sagatavotos tehniskajai pieņemšanai darbā. Jūs redzēsiet, kāds ir darbā pieņemšanas process IT nozarē, un uzzināsiet, kā pārvarēt sākotnējo satraukumu.

Tu saņemsi papildu materiālus, kas palīdzēs tev kļūt par labāku testētāju.

Komplekts “Karjera IT nozarē PRO” ietver visus komplektu “Zināšanas” un “Karjera IT nozarē” komponentus.

IT nozarē pastāv bezgalīga vajadzība paplašināt speciālās zināšanas, tādēļ mēs mūsu studentiem nodrošinām bezmaksas pieeju HELION izdevniecības virtuālajai bibliotēkai. Tā ir mūsu studentiem un absolventiem paredzēta platforma, ar kuras palīdzību tu vari papildināt savas zināšanas un kļūt par arvien labāku speciālistu. Platformā tu atradīsi Helion izdevniecības grāmatas, galvenokārt par programmēšanu, bet ne tikai. Pieeja bibliotēkai ir atvērta apmācību laikā, kā arī vienu gadu pēc absolvēšanas.

Kurss tiek vadīts, izmantojot tālmācības metodes un paņēmienus. Nodarbības 12 cilvēku lielai grupai vada pasniedzējs. Šis apmācību veids ir visefektīvākais, jo ietver divas lietas – komandas darbu un individuālu darbu kopā ar pasniedzēju nodarbību laikā. Dalībnieks attīstīs prasmes, kas var tikt izmantotas IT nozarē. Kursa laikā dalībnieks saņems apmācību materiālus. Apmācību materiāli sastāv no prezentācijas un zināšanu bāzes. Scrum kurss sagatavo darbam agile metodē, kas ir visbiežāk izmantotā metode IT nozarē. Absolvents saņem atsevišķu sertifikātu par kursa pabeigšanu un atsevišķu Programmatūras izstrādes akadēmijas (SDA) sertifikātu par Scrum kursu. Sertifikāts apliecina dalību nodarbībās, norāda apmācību priekšmetu, stundu skaitu un informāciju par apmācību organizētāju. SDA sertifikātu izdod elektroniskā formātā sertificētā DiplomaSafe platformā, un tas ir atsevišķs dokuments no sertifikāta par kursa pabeigšanu, kas apstiprina kursa pabeigšanu SDA noteiktajā līmenī. SDA sertifikāta iegūšanai nepieciešama dalība visā apmācību procesā un gala pārbaudījuma nokārtošana.

Tavs mentors ir persona, kurš ir tavs pasniedzējs no studiju sākuma līdz pat 3 mēnešiem pēc kursa beigām. Sadarbība ar pasniedzēju nosegs trīs galvenās jomas: attīstību, karjeru un panākumus. “Attīstības” sadaļā tavs mentors regulāri ieteiks SDA bibliotēkas vienības, uzmanības vērtas publikācijas un informāciju par nozares pasākumiem, konferencēm, apmācībām un vebināriem. Pēc apmācību beigām, tavs mentors noorganizēs individuālu konsultāciju trīs stundu garumā ar pasniedzēju, kur varēsi diskutēt par tevi interesējošiem IT nozares jautājumiem. Apmācību nobeigumā tu saņemsi sarakstu ar pasniedzējiem, ar kuriem varēsi konsultēties. Tāpat informāciju par viņu pieejamību. Gadījumā, ja dalībnieks neizmanto savas tiesības konsultēties, netiek piemērota nekāda atlīdzība. “Karjeras” sadaļā tavs mentors kopā ar tevi izveidos uzņēmumu sarakstu un to pieejas stratēģiju. Kopā ar tevi viņš pieslīpēs tavu CV, kandidāta un LinkedIn profilu. Tavs mentors sagatavos darba sludinājumus, kas sakrīt ar tavām prasmēm un prasībām. “Karjeras” sadaļā tu saņemsi vismaz 10 piedāvājumus reģionā, kurā tu dzīvo, un tajos, ko būsi norādījis. Tāpat tu saņemsi Progresa karti, ar kuras palīdzību mentors varēs efektīvi monitorēt tavu progresu. “Panākumu” sadaļā tavs mentors strādās ar tevi, lai tev veidotos labas attiecības ar darbinieku atlases speciālistiem LinkedIn vietnē. Viņš tev sniegs noderīgus ieteikumus, ar kuru palīdzību varēsi atrast savu pirmo darbavietu neuzkrītošā veidā. Tavs mentors organizēs darba intervijas simulācijas ar mūsu karjeras konsultantu. Darba meklējumu laikā, trīs mēnešu periodā no apmācību nobeiguma, tavs mentors noorganizēs trīs ar pusi stundu garu, attālinātu, individuālu konsultāciju ar karjeras konsultantu, tādējādi tu varēsi labāk sagatavoties darba intervijai. Gadījumā, ja dalībnieks neizmanto savas tiesības konsultēties ar karjeras konsultantu, netiek piemērota nekāda atlīdzība.

Apmācību laikā tev būs trīs stundu gara tikšanās ar karjeras konsultantu, kurā tu uzzināsi modernu IT komandu darbības specifiku. Tikšanās laikā karjeras konsultants analizēs tavas stiprās un vājās puses, kuras vajadzētu attīstīt. Kopā jūs pārrunāsiet dažādas karjeras izaugsmes iespējas, balstoties uz tavām zināšanām, darba pieredzi, prasmēm un interesēm. Tāpat jūs pārrunāsiet nākamos soļus tava profesionālā mērķa sasniegšanai.

KOMPLEKTI – “SOFTWARE TESTER”

Pirms izvēlaties piemērotu komplektu, lūdzu, pārskatiet tā saturu!

 • i Darbgrāmata – Ievads testēšanā
 • i Tiešsaistes darbseminārs ar pasniedzēju
 • i Testēšana tiešraidē
 • i Mācību sesijas ar pasniedzēju
 • i Solo sesijas
 • i Darbsemināra noslēgšana ar pasniedzēju
 • i Papildu video kurss
 • i Eksāmens
 • i Kursa sertifikāts
 • i SDA sertifikāts
 • i Kiberdrošība – drošība IT nozarē
 • i Komplekts “Karjera IT nozarē”
 • i Individuālas sesijas ar karjeras konsultantu
 • i Cilvēkresursu kurss – praktisks seminārs
 • i Intervija IT jomā
 • i Testētājs +
 • i Projekts+
 • i Pieeja Programmatūras izstrādes akadēmijas bibliotēkai
 • i SCRUM kurss
 • i Tavs mentors
 • i Treniņš darbam
 • IEMAKSA
 • KURSA CENA
 • Darbgrāmata – Ievads testēšanā i

 • Tiešsaistes darbseminārs ar pasniedzēju i

 • Testēšana tiešraidē i

 • Mācību sesijas ar pasniedzēju i

 • Solo sesijas i

 • Darbsemināra noslēgšana ar pasniedzēju i

 • Papildu video kurss i

 • Eksāmens i

 • Kursa sertifikāts i

 • SDA sertifikāts i

 • Kiberdrošība – drošība IT nozarē i

 • Komplekts “Karjera IT nozarē” i

 • Individuālas sesijas ar karjeras konsultantu i

 • Cilvēkresursu kurss – praktisks seminārs i

 • Intervija IT jomā i

 • Testētājs + i

 • Projekts+ i

 • Pieeja Programmatūras izstrādes akadēmijas bibliotēkai i

 • SCRUM kurss i

 • Tavs mentors i

 • Treniņš darbam i

 • IEMAKSA: 56 EUR
 • KURSA CENA:
  1000 EUR
Karjera IT nozarē PRO
 • Darbgrāmata – Ievads testēšanā i

 • Tiešsaistes darbseminārs ar pasniedzēju i

 • Testēšana tiešraidē i

 • Mācību sesijas ar pasniedzēju i

 • Solo sesijas i

 • Darbsemināra noslēgšana ar pasniedzēju i

 • Papildu video kurss i

 • Eksāmens i

 • Kursa sertifikāts i

 • SDA sertifikāts i

 • Kiberdrošība – drošība IT nozarē i

 • Komplekts “Karjera IT nozarē” i

 • Individuālas sesijas ar karjeras konsultantu i

 • Cilvēkresursu kurss – praktisks seminārs i

 • Intervija IT jomā i

 • Testētājs + i

 • Projekts+ i

 • Pieeja Programmatūras izstrādes akadēmijas bibliotēkai i

 • SCRUM kurss i

 • Tavs mentors i

 • Treniņš darbam i

 • IEMAKSA: 78 EUR
 • KURSA CENA:
  1400 EUR

Piesakies

Aizpildot šo veidlapu jūs piekrītat savu personas datu apstrādei un tam, ka ar jums sazināsimies, lai nodrošinātu jums interesējošo tehnoloģiju kursu (pilns saturs informācijas sniegšanas klauzulā)

Ja vēlaties saņemt informāciju, kas palīdzēs pilnveidot karjeru IT jomā, piemēram, informāciju par citiem kursiem, akcijām, nozares pasākumiem, darba piedāvājumiem, stažēšanos un praksi utt., izmantojot norādītos saziņas veidus, atzīmējiet izvēles rūtiņu tālāk:

* Obligāti aizpildāmie lauki
Vai zināji, ka...?

IT sistēmu kvalitātes asociācija ir mūsu partneris

Šī ir lieliska vieta, kur sākt programmēšanu! Mūsu treneri ir draudzīgi un izpalīdzīgi arī ārpus nodarbībām. Papildu bonuss: iespēja satikt daudzus ambiciozus cilvēkus ar tādiem pašiem mērķiem. Tas palīdzēs atrast ceļu jaunā vidē.

Jack Walcak

Programmatūras testētājs absolvents

Vai zināji, ka...?

Jaunākā Software Tester sākotnējā alga ir apmēram

TalentUP.io dati, 2019. g. aprīlis

1 500 eur

Kursa programma

Iekļauts:

Uzzināsi nepieciešamo terminoloģiju un definīcijas, lai saprastu, kas notiek testēšanas pasaulē.

Sapratīsi, kāpēc programmatūras testēšana ir ārkārtīgi svarīga un ka tās galvenais mērķis nav tikai kļūdu atrašana.

Uzzināsi par testēšanas principiem un saņemsi labus padomus jebkuram testam.

Iekļauts:

Darīt kaut ko bez plāna nav nekādas nozīmes. Ar testēšanu ir līdzīgi. Lai kārtīgi pārbaudītu programmu, vispirms ir jāizplāno, ko vēlies pārbaudīt, kāpēc un kādā secībā. Šajā kursā uzzināsi arī to, kā aprakstīt, kā viss darbojas.

Programmatūras izstrādātājiem ir ātri jāreaģē uz izmaiņām plānā. Šeit dažādas darba metodes palīdz mazināt informācijas, komandas un komunikācijas haosu.

Iekļauts:

Tev būs jāsaglabā programmas kļūdas pareizajās vietās. Tam ir rīki — tie mums ļauj novērot to labošanas procesu un ļauj tos pārvaldīt.

 

Testētāja arsenālā ietilpst arī daudzi citi mazāki, bet tikpat nozīmīgi rīki. Uzzināsi, kā tos izmantot, lai padarītu savu darbu efektīvāku.

Iekļauts:

Ne visi projekti ir ideāli. Nepilnīga dokumentācija, prasību trūkums, testa vides nestabilitāte, kļūdaina bibliotēka ir viens no daudziem riskiem, ar kuriem var nākties saskarties.
Uzzināsi, kā tos identificēt un pārvaldīt.

Testēšana ir māksla. Lai tajā pilnveidotos, ir jātrenējas. Tāpēc šajās nodarbībās apgūsi dažāda veida lapas un programmas un uzzināsi, kā tās testēt. Pat lielas IT sistēmas vairs nešķitīs briesmīgas.

Iekļauts:

Iemācīsies pamata konstrukcijas un uzzināsi, kā rakstīt vienkāršas programmas, lai vēlāk tās varētu pārbaudīt.

Izprast klientu vēlmes nav vienkārši. Automatizētu testu izveide, pamatojoties uz uzvedību, nodrošina to, ka klients faktiski saņem to, kas tam nepieciešams un svarīgs.

Vēlies iegūt vairāk laika sarežģītākiem testiem? Vai esi noguris no manuālā darba visu laiku ar vienu un to pašu scenāriju? Selenium WebDriver tev palīdzēs, testus automatizējot.

Šis kurss būs visaptverošs iegūto zināšanu kopsavilkums. Iegūtās prasmes pielietosi sarežģītā projektā vērīga trenera uzraudzībā.

Ko tu šajā kursā apgūsi?

Zināšanu pārbagātības laikmetā, kad pieejami raksti, ceļveži un citas publikācijas, mūsu kurss sniedz kodolīgu informāciju par to, kas nepieciešams, lai kļūtu par programmatūras testētāju. Turklāt tā programmu esam izveidojuši, analizējot darba devēju vajadzības un pašreizējās IT tendences.

Pamati, kas tev ļaus attīstīties tālāk

Iegūsi plašas zināšanas, kas nepieciešamas, lai kļūtu par manuālo testētāju. No testēšanas pamatiem, testa plāna metodēm, līdz testētāja neizpildīto darbu vadībai.

Praktiska pieeja

Mūsu kurss nav tikai sausa teorija. Mēs vēršam uzmanību uz tām zināšanām, kas faktiski jāizmanto jaunajā darbā. Uzzināsi, kā testēt dažāda veida lapas un programmas, no vienkāršām līdz sarežģītām.

Labākās testēšanas metodes

Mēs mācām labākās testēšanas metodes, pamatojoties uz nozares populārākajiem rīkiem.

Sagatavošanās ISTQB

Uzzināsi, kā rast atbildes uz visiem ISTQB eksāmena jautājumiem. Jo īpaši uz vissarežģītākajiem.


Atbalsts jauna darba meklēšanā

Jūsu mērķis ir arī mūsu mērķis, tāpēc mēs pievēršam īpašu uzmanību tam, lai šis kurss ļautu Jums atrast jaunu darbu.

Karjeras konsultanta atbalsts

Par Jums rūpēsies karjeras konsultants, kurš dažādos apmācības posmos sniegs kursu dalībniekiem un absolventiem karjeras atbalstu.

Mēs esam Jums sagatavojuši darba intervijas jautājumus un pamācības par jaunākajām tendencēm IT nozares darba tirgū. Jūs, visticamāk, sperat soli Jums nezināmā teritorijā, tāpēc mēs vēlamies, lai Jūs palūkotos uz jauno nozari no dažādiem skatpunktiem. Jūs arī saņemsiet piekļuvi virtuālajai bibliotēkai ar daudzām lietderīgām grāmatām.

HR Class – apmācība ar personāla atlases konsultantiem

HR Class ir konkrētas un praktiskas apmācības, kas norisinās kursa laikā. Apmācības vada pieredzējuši IT darbinieku atlases speciālisti, kuri Jums pateiks, kam ir vērts pievērst uzmanību kursa laikā, lai to veiksmīgi pabeigtu un atrastu darbu IT nozarē. Tā ir konkrēta lieta! :)

Absolvent Success Manager sniegs Jums palīdzību un padomus par darbu IT nozarē neatkarīgi no tā, kurā posmā Jūs esat. :) Jūsu LinkedIn profils vai CV ir jāpārveido? Sazinieties ar mums. Mēs Jūs pārsteigsim. :)

Akadēmijas absolventi strādā:

SDA

Jā, programmēšana ir piemērota ikvienam!

Kurss ir piemērots arī personām bez iepriekšējās pieredzes programmēšanā.

01

Vecākajam dalībniekam bija 53 gadi, bet jaunākajam — 19 gadi.

02

37 % kursa dalībnieku ir daiļā dzimuma pārstāves

03

24 % kursa dalībnieku pirms iestāšanās mūsu akadēmijā ir bijuši fiziska darba darītāji.

04

Vairāk nekā 80 % kursa dalībnieku piedalās kursā, bez problēmām turpinot strādāt līdzšinējā darbā.

Vai vēlies kļūt par programmatūras testētāju?

Pārbaudi, vai esi tam gatavs, izmantojot mūsu testu

Uzziniet, kā ienākt IT nozarē!

Piesakieties dalībai bezmaksas informatīvajai tikšanās reizei un uzziniet vairāk par akadēmiju un pašu kursu.

Elastīgi kursa finansēšanas veidi

Atcerieties, ka Jūs varat uzsākt mācības arī tad, ja Jums šobrīd nav atbilstošās naudas summas. Mēs piedāvājam dažādas finansēšanas iespējas. Jūs noteikti atradīsiet savām vajadzībām piemērotāko iespēju.

Mūsu kurss nedēļas nogales režīmā aizņem 105 vai 111 mācību stundas.

Kursa sākuma datums:

31.07.2021

Pilsēta

tālmācības

Kopējā cena 1000 EUR

Kopējā cena: 56 EUR / mēnesī*.

SDA

Elastīgas norēķinu iespējas

Mūsu nākamajiem kursu dalībniekiem mēs piedāvājam īpašu shēmu maksājumiem pa daļām. Uzziniet vairāk par elastīgām norēķinu iespējām šeit

Es vēlos sākt, kas man jādara?

Aizpildiet pieteikšanās formu kursa lapā. Mēs atbildēsim 48 stundu laikā, lai sniegtu Jums pilnīgu informāciju par kursu, pēc iespējas ātrāk nokārtotu visas formalitātes un rezervētu Jums vietu kursā.

Pirms kursa sākšanas mēs Jums nosūtīsim tiešsaistes materiālus, lai Jūs varētu ar tiem iepazīties pirms Jūsu pirmajām nodarbībām. Tie palīdzēs Jums apgūt programmēšanas pamatus, kas ir nepieciešami kursa sākumā. Ņemiet vērā, ka tas ir obligāti.

Nodarbības ilgst 2-3 mēnešus atkarībā no kursa veida un režīma (vakaros vai nedēļas nogalēs). Tās vada pieredzējuši un strādājoši programmētāji. Nodarbību laikā Jūs apgūsiet programmēšanas noslēpumus un izveidosiet savu pirmo programmēšanas projektu. Mēs veiksim arī dažus testus, lai Jūs varētu uzzināt savu zināšanu līmeni. Tie nav obligāti un neietekmē sertifikācijas procesu.

Kursa laikā un pēc tā pabeigšanas personāla atlases konsultants palīdzēs Jums atrast darbu. Mēs sagatavosim Jūs darba intervijai, palīdzēsim Jums uzlabot CV, trenēt sociālās prasmes, kā arī sniegsim Jums populārāko uzdevumu sarakstu, ko Jūs varat gaidīt IT tirgū.