IT ir stabila nozare ar uzņēmumiem, kas koncentrējas uz pamatu veidošanu un praksi, kas izaicinājumu laikā palīdz tiem noturēties, ļaujot nodrošināt drošas un stabilas darbavietas. Iepazīsti, kā IT tirgus Eiropā reaģēja uz COVID-19, izpēti vislabāk apmaksāto tehnoloģiju darbavietas un uzzini, kāpēc kodēšanas apguve ir labākais, ko šodien vari darīt savas karjeras labā! Lejupielādē mūsu dokumentāciju un uzzini:

Kādas šobrīd ir karstākās darbavietas IT jomā?

Kādus profesionāļus uzņēmumi meklē?

Kādas prasmes nepieciešamas, lai gūtu panākumus tehnoloģijā?

Kuras programmēšanas valodas un satvari šobrīd ir visvērtīgākie?

Mūsu eksperti ir izpētījuši IT tirgu Eiropā un vēlas dalīties ar tevi savā vērtīgajā atziņā. Reģistrējies, lai jau šodien saņemtu mūsu ekskluzīvās digitālās dokumentācijas bezmaksas kopiju!

 

Aizpildot šo veidlapu jūs piekrītat savu personas datu apstrādei un tam, ka ar jums sazināsimies, lai nodrošinātu jums interesējošo tehnoloģiju kursu (pilns saturs informācijas sniegšanas klauzulā)

Ja vēlaties saņemt informāciju, kas palīdzēs pilnveidot karjeru IT jomā, piemēram, informāciju par citiem kursiem, akcijām, nozares pasākumiem, darba piedāvājumiem, stažēšanos un praksi utt., izmantojot norādītos saziņas veidus, atzīmējiet izvēles rūtiņu tālāk:

* Obligāti aizpildāmie lauki