Mēs rekrūtēsim un apmācīsim kvalificētus programmētājus atbilstoši jūsu vēlmēm!

Vai meklējat akadēmiju, kas apmācīs jūsu topošos speciālistus? Vai, iespējams, vēlaties uzlabot savas pašreizējās komandas kompetences? Mums ir ideāls risinājums. Mums ir pieredze darbā ar teju 30 īpašiem projektiem, kuros piedalījās 500 dalībnieki, kuri apguva jaunas zināšanas vai uzlaboja esošās.

Vai jūs tas interesē? Tad lūkosim, kā varam palīdzēt. Izklāstiet mums savas vēlmes, un mēs jums piedāvāsim atbilstošus priekšlikumus. Katrs rekrūtēšanas un apmācību projekts ir pielāgots individuālajām vajadzībām.

SDA

Kāpēc sadarboties ar mums?

Mums ir plaša pieredze IT speciālistu apmācībā.

Profesionāla un praktiska pieeja

Mēs parūpēsimies par visu nepieciešamo, sākot ar jūsu vēlmju diagnostiku, līdz kārtīgai rekrutēšanai, apmācībai, kā arī jaunās komandas ieviešanai jūsu uzņēmumā. Mēs sadarbojamies arī ar esošām izstrādātāju komandām, lai paaugstinātu to kompetenci. Izklāsiet mums savas vēlmes.

Pieredzējusi komanda

Mūsu komandai ir daudzu gadu darba pieredze SDA. Tas nodrošina augsta līmeņa kompetenci. Mēs lepojamies ar mūsu biznesa zināšanām un individuālo pieeju.

Gandrīz 30 pabeigtas apmācības

Dažu pēdējo gadu laikā mēs esam veiksmīgi pabeiguši gandrīz 30 apmācības projektus mūsu partneriem. To starpā: Nordea, Sapiens, Tieto, TARR un BAE Systems.

Mēs esam visā Eiropā

Mēs neierobežojam sevi kādā noteiktā valstī. Sakiet, kur jums mūs vajag, un mēs tur būsim pieejami.

Mēs esam pabeiguši īpašas apmācības šādiem uzņēmumiem: