Vai zināt, kā izvēlēties pareizo metodi komandas attīstībai? Mēs zinām!

Vai atbilstošu IT darbinieku trūkums liedz attīstīt uzņēmējdarbību? Vai Jums šķiet, ka varētu paplašināt uzņēmumu, tomēr joprojām trūkst programmētāju? Vai atbildat par jaunu tehnoloģiju ieviešanu un meklējat cilvēkus, kuri šajā procesā palīdzēs? Ja atbildējāt apstiprinoši uz vismaz vienu jautājumu, šī ir īstā vieta, kur uzzināt, kā pilnveidot uzņēmējdarbību un kā neveiksmi pārvērst lielos panākumos.

SDA

Sasniedziet nākamo līmeni uzņēmējdarbībā, investējot ITnozarē!

Mēs sadarbojamies ar uzņēmumiem jau kopš darbības sākuma. SDA ir sekmīgi īstenojusi vairāk nekā 200 apmācību un nodarbinātības projektu ar dažādiem darījumu partneriem no Polijas un citām valstīm. Mūsu darbības pamatā ir kvalifikācijas uzlabošana, pārkvalifikācija, talantīgāko darbinieku atrašana un prasmīgi apmācītu un pieredzējušu darbinieku nodrošināšana. Mēs lepojamies, ka tieši uzņēmumiem paredzētajos projektos esam nodrošinājuši darbu 45 programmētājiem uzņēmumā “Sapiens” un vairāk nekā 70 programmētājiem uzņēmumā “Nordea”, kas ir vien aisberga redzamā daļa!

Aicinām satikties un pārrunāt Jūsu uzņēmuma prasības!

Darbojoties SDA, mēs parūpēsimies par visu procesu:

01

mēs noteiksim katra projekta mērķus un pieņēmumus;

02

mēs plaši reklamēsim projektu internetā;

03

mēs rīkosim informatīvas tikšanās ar pieteicējiem;

04

MĒS NODROŠINĀSIM DARBU! Projekta gaitā varam apkopot pat vairākus simtus augstikvalificētu pieteikumu.

Mēs piedāvājam divus vienkāršus soļus Jūsu attīstībai!

Iekļaušana sarakstā

Tā kā mums ir plašs nodarbinātības speciālistu tīkls, daudz aktuālu kursu un ļoti centīga un mūsdienīga mārketinga nodaļa, mēs katrā projektā varam apkopot desmitiem pieteikumu katram amatam.

Nodrošināšana

No apkopotajiem pieteikumiem mēs atlasīsim labākos kandidātus un uzsāksim kursus, pēc kuriem Jūsu uzņēmums iegūs noteiktu skaitu darbam gatavu darbinieku.

Atbalstiet darbiniekus augstāku rezultātu sasniegšanai

Programmēšanas kursi ir lielisks risinājums arī tiem darbiniekiem, kuri Jūsu uzņēmumā strādā jau ilgu laiku. Sadarbībā ar SDA Jūs uzlabosiet IT darbinieku kvalifikāciju, kā arī pārkvalificēsiet tos darbiniekus, kuri vēlas jaunus izaicinājumus, un Jums nebūs jāmeklē jauni darbinieki. Jūs savam uzņēmumam nodrošināsiet pastāvīgu kvalificētu programmētāju pieejamību un novērsīsiet labāko darbinieku aiziešanu. Programmēšanas kursi piedāvā darbiniekiem iespēju palielināt ienākumus, darbiniekiem gūstot atzinību un novērtējumu, kā arī tiek novērsta lojālu un vērtīgu darbinieku izdegšana.

Divi soļi Jūsu uzņēmējdarbības uzlabošanai

Prasmju uzlabošana

Pārvērtiet vidēja līmeņa komandas dalībniekus ar nerealizētu potenciālu par centīgiem darbības nozares līderiem, izmantojot pedantiski izstrādātas, praktiskas un pielāgotas apmācību programmas.

Prasmju pārveide

Optimizējiet talantus, pārkvalificējot vērtīgus un talantīgus darbiniekus pareizo prasmju apgūšanai, nevis tērējiet laiku un resursus jaunas komandas pieņemšanai.

Sadarbojoties ar SDA, Jūs uzdevumus uzticēsiet speciālistiem, kuri ir izstrādājuši pierādītu un efektīvu procedūru, stratēģiju un darbības metodes. Jūs vienlaikus saglabāsiet iespēju pielāgot procesu un pilnībā kontrolēt tā progresu.

SDA

Veiciet šīs dažas nelielās darbības un:

pilnveidojiet savu komandu, izmantojot intensīvas apmācības, vērtēšanu un kvalitatīvāko IT speciālistu nodrošinājumu;

pārvaldiet kritiskus amatus ātrāk, samazinot izdevumus saistībā ar pieņemšanu darbā;

samaziniet zaudējumus, pateicoties efektīvai nodarbinātības un īstenošanas programmai.

Negaidiet ilgāk! Sazinieties ar mums! Kopā pārrunāsim risinājumus, lai pilnveidotu Jūsu uzņēmumu un pārvērstu to veiksmes stāstā.

Noteikti ir jāpiemin, ka mūsu komandu veido aizrautīgi cilvēki, kuri ar patiesu prieku un atdevi dalās savās zināšanās. Mūsu pasniedzēji ir cilvēki, kuri strādā nozarē un perfekti pārzina gan apmācību jautājumus, gan tajās iekļautās tēmas, gan šī tirgus specifisko būtību. Pateicoties viņiem, Jūsu darbinieki ne vien attīstīs jaunas prasmes, bet arī padziļinātāk apgūs attiecīgo tēmu un būs motivēti turpināt izaugsmi un paplašināt zināšanas.Veiciniet darbinieku aizrautību ar darbu IT nozarē.